reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muszę się wygadać bo nie daję rady... wojna.

Ja myślałam że wojna nigdy nie będzie tak blisko, że ludzie po 2 światowych zrozumieli że nie ma zupełnie nic dobrego w wojnie nawet dla wygranej strony. Naiwna jestem. Codziennie modlę się za dzieci na Ukrainie, że skoro maja odejść, to szybko bez tego niewyobrażalnego cierpienia które oprawca jest w stanie im zgotować.
 
reklama
Zobaczcie jak dużo Rosjan popiera Putina. Szokująco dużo. Oni się cieszą. :( Wierzą w bzdurną propagandę i nic do nich nie dociera.
 
Zobaczcie jak dużo Rosjan popiera Putina. Szokująco dużo. Oni się cieszą. :( Wierzą w bzdurną propagandę i nic do nich nie dociera.
czytam właśnie książkę o Putinie - tam nie ma żadnych wolnych mediów, piorą im mózgi nawet w szkole a jakikolwiek sprzeciw może skończyć się więzieniem zasądzonym przez sędziego chodzącego na pasku władzy , biciem, prześladowaniami, a jak wychylasz się za mocno - to giniesz w dziwnych okolicznościach. Dlatego tak ważne są wolne media w kraju i wolne sądy.
 
czytam właśnie książkę o Putinie - tam nie ma żadnych wolnych mediów, piorą im mózgi nawet w szkole a jakikolwiek sprzeciw może skończyć się więzieniem zasądzonym przez sędziego chodzącego na pasku władzy , biciem, prześladowaniami, a jak wychylasz się za mocno - to giniesz w dziwnych okolicznościach. Dlatego tak ważne są wolne media w kraju i wolne sądy.
Nie wiem czy zauważyłaś ale w Polsce pomału tez robi się zle jeśli chodzi o media…
 
Nie wiem czy zauważyłaś ale w Polsce pomału tez robi się zle jeśli chodzi o media…
zauważyłam niestety. Jak sobie czytam i porównuję, to oczywiście Polska to nie Rosja Putina, ale tv już na tym samym poziomie. Putin też zaczynał powoli i gdzie zaszedł? Jak czytam jak ludzie Putina torturują opozycję, to słabo mi się robi. Np. Łamali podczas demonstracji ludziom kości, bo tak ich pałowali. Znajome?
 
zauważyłam niestety. Jak sobie czytam i porównuję, to oczywiście Polska to nie Rosja Putina, ale tv już na tym samym poziomie. Putin też zaczynał powoli i gdzie zaszedł? Jak czytam jak ludzie Putina torturują opozycję, to słabo mi się robi. Np. Łamali podczas demonstracji ludziom kości, bo tak ich pałowali. Znajome?
Oczywiście nie stawiam naszych mediów z mediami rosyjskimi na równi, ale jednak w złym kierunku dążymy w temacie mediów :/ nawet jeśli wiemy to nie wiemy co wiemy heh

jeszcze pomyślałam sobie o tym, ze faktycznie może być kryzys żywieniowy patrząc na sytuacje w porcie w Szanghaju, to taki bonus do wojny i wysokiej inflacji
 
reklama
Czy któraś z Was też nie może poradzić sobie z obrazami wojny ? Jest mi tak strasznie źle jak czytam o dzieciach które poległy, zostały porwane lub okaleczane. Zupełnie sobie z tym nie radzę. Patrzę ma buzię synka i widzę twarze tych dzieci, takich ufnych i płaczę, że swiat moze byc tak okrutny. Wojna zawsze zabiera dużo istnień, ale dlaczego dzieci tak muszą cierpieć. Nie potrafię przeżyć dnia bez uronienia łzy nad ich losem.
Ja tez bardzo przeżywałam alexwiesz co mi pomogło ? Przyjęłam pod swój dach matkę z dwojgiem małych dzieci i ich babcie . Od raxunpoczulam ulgę .
 
Do góry