reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muszę się wygadać...

Po pierwsze mam nadzieję że nikt tu nie przyjdzie by cię oceniać i potępiać.
Decyzja którą musiałaś podjąć była na pewno bardzo trudna.. Ja ją w pełni rozumiem, myślałaś nie tylko o tym by nie skazywać maluszka na życie w cierpieniu, o sobie ale też o swoim starszym dziecku i jego przyszłości.
Jesteś silna i z czasem poradzisz sobie z tymi wszystkimi myślami uczuciami ale tak jak ktoś wyżej pisał dobrze by było gdybyś miała możliwość przerobienia tego z psychologiem. Trzymam za ciebie kciuki byś sobie jakoś to wszystko co czujesz poukładała w głowie i sercu... Czas... On nie leczy ran ale pozwoli się przyzwyczaić do bólu. Ściskam! Trzymaj się.

Wlasnie tak jest... Czas nie leczy bólu, ale sprawia, że uczymy się z nim zyc na codzień...
Pomyślę o psychologu... Jak tylko trochę odbije się od dna. I to nie tylko w sensie psychicznym, ale też materialnym, bo zbyt optymistycznie podeszliśmy do życia, zainwestowaliśmy całą kasę, nie spodziewając się, że cokolwiek się nie uda...
Mogłoby sie właściwie nie udać gdzieś indziej, ale nie tu... Tak bardzo chcieliśmy tego dziecka...
 
reklama
Bardzo dobrze zrobiłaś! Podjęłaś najlepszą decyzję! Utrzymaniem ciąży narazilabys siebie i dziecko na cierpienie. Zrobiłaś dla dziecka najlepszą z możliwych rzeczy. Dla Ciebie to trudna i ciężka decyzja, która będzie z Tobą przez całe życie, ale zrobiłaś coś dobrego, najlepszego dla Ciebie i dla całej rodziny. Jak już lekarze dadzą zielone światło staraj się o kolejne dziecko masz prawo do szczęścia!
 
Nikt z nas nie ma prawa Cię oceniać, bo łatwo się mówi wiele nie będąc w takiej sytuacji..
Podziwiam Cię za odwagę i mogę mimo wszystko powiedzieć, ze doskonale Twój wybór rozumiem. Życzę Ci dużo siły. Napisałaś, ze masz maleństwo. Wiem, ze ono nie zastąpi innego ale masz dla kogo żyć. Ściskam🌻
 
Bardzo dobrze zrobiłaś! Podjęłaś najlepszą decyzję! Utrzymaniem ciąży narazilabys siebie i dziecko na cierpienie. Zrobiłaś dla dziecka najlepszą z możliwych rzeczy. Dla Ciebie to trudna i ciężka decyzja, która będzie z Tobą przez całe życie, ale zrobiłaś coś dobrego, najlepszego dla Ciebie i dla całej rodziny. Jak już lekarze dadzą zielone światło staraj się o kolejne dziecko masz prawo do szczęścia!

Tak zamierzam zrobic... Póki co zrobiliśmy badania i czekam na ich wyniki, żeby wiedzieć, czy to z nami jest cos nie tak, czy to czysty przypadek... Nie chciałabym przechodzic tego drugi raz...
 
Nikt z nas nie ma prawa Cię oceniać, bo łatwo się mówi wiele nie będąc w takiej sytuacji..
Podziwiam Cię za odwagę i mogę mimo wszystko powiedzieć, ze doskonale Twój wybór rozumiem. Życzę Ci dużo siły. Napisałaś, ze masz maleństwo. Wiem, ze ono nie zastąpi innego ale masz dla kogo żyć. Ściskam🌻
Otóż to... Łatwo się mówi... Ale nikt nie mowi o tym, co czuje się później...
Mam dziecko i dzięki niemu się trzymam... Chociaż i przy nim zdarzyło mi się popłakać.
 
Tak zamierzam zrobic... Póki co zrobiliśmy badania i czekam na ich wyniki, żeby wiedzieć, czy to z nami jest cos nie tak, czy to czysty przypadek... Nie chciałabym przechodzic tego drugi raz...
Trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło! Podjęłaś bardzo dobrą decyzję.
 
reklama
Do góry