reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mutacją genu MTHFR

Cześć jestem tu nowa i 2 razy stracilam ciążę .2018 i teraz 6 tyg temu ciąża blizniacza zrobilam badania genetyczne i wyszly fatalne czy ktoras miala problem z Mutacją genu MTHFRZobacz załącznik 1300717
Spokojnie, ja też mam mutacje MTHFR, mój gin mi tłumaczył, że połowa społeczeństwa coś takiego ma. Homocysteina troszkę za wysoka, ja miałam 8 z hakiem i zbijaliśmy ją Modulatorem homocysteiny z Solgar i tak jak dziewczyny wcześniej pisały kwas foliowy metylowany (brałam też z Solgar folian), no i zastrzyki na rozrzedzenie Clexane czy co tam gin Ci zaleci. Głowa do góry będzie dobrze!
 
reklama
Spokojnie, ja też mam mutacje MTHFR, mój gin mi tłumaczył, że połowa społeczeństwa coś takiego ma. Homocysteina troszkę za wysoka, ja miałam 8 z hakiem i zbijaliśmy ją Modulatorem homocysteiny z Solgar i tak jak dziewczyny wcześniej pisały kwas foliowy metylowany (brałam też z Solgar folian), no i zastrzyki na rozrzedzenie Clexane czy co tam gin Ci zaleci. Głowa do góry będzie dobrze!
Dokładnie! Dużo osób ma jakąś mutacje. Większą część społeczeństwa nawet o tym nie wie. Wychodzi to w trakcie starań o dziecko. Wiadomo że w takim przypadku trzeba znaleźć dobrego ginekologa który zna sie na tym temacie i dysponuje fachową i rzetelną wiedzą :)
 
Czy ktos mial robione badania przeciwciala kardiolipidowe igA ?
IMG_20210804_153150.jpg
 
Do góry