reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mutacja głosu - pomocy !!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
M

marzycielka

Gość
W czasie ciąży bardzo zmienił mi sie głos czyli stał się męski:zawstydzona/y: gruby i niski myślałam , że po porodzie mi przejdzie a tu juz 3 miesiące i nadal tak samo i do tego częsta chrypka.

Dziewczyny co mam robić?? Możeci mi doradzić bo strasznie mi ciężko z tym głosem , wstydzę się...

reklama
Rozwiązania
0
W czasie ciąży bardzo zmienił mi sie głos czyli stał się męski:zawstydzona/y: gruby i niski myślałam , że po porodzie mi przejdzie a tu juz 3 miesiące i nadal tak samo i do tego częsta chrypka.

Dziewczyny co mam robić?? Możeci mi doradzić bo strasznie mi ciężko z tym głosem , wstydzę się...

Witaj marzycielko, wiec ja mam całkiem podobny problem do Twojego. Gdy byłam w 7miesiacu ciazy z pierwszym dzieckiem, z moim głosem stało się identycznie jak z Twoim i tez myślałam ze to możne zwykła chrypka. Kiedy odbierałam tel to zawsze słyszałam "Cześć Mirek" i było mi ciężko z tym, chciałam iść do laryngologa, ale zawsze coś nie pasowało i tak minęły 3 lata aż zaszłam w 2 ciąże i myślałam ze możne teraz głos mi się zmieni-ale nic takiego się nie stało:-(Dopiero za namową mojej najlepsze przyjaciółki po 4 latach wybrałam się do laryngologa i co-stwierdził ze za dużo czasu upłynęło i ze zmiany w mojej krtani się "zadomowiły" i nic nie da sie z tym już zrobić. Wiec "marzycielko" jak najprędzej udaj sie do laryngologa ewentualnie fonetyka, bo masz jeszcze szanse. 3mam kciuki:-) Pozdrawiam

Kiedy głos odmawia głosu - ból gardła, brodawczaki, chrypka, guzki głosowe, guzki śpiewacze - Zdrowie - poradnikzdrowie.pl

M

marzycielka

Gość
Witaj marzycielko, wiec ja mam całkiem podobny problem do Twojego. Gdy byłam w 7miesiacu ciazy z pierwszym dzieckiem, z moim głosem stało się identycznie jak z Twoim i tez myślałam ze to możne zwykła chrypka. Kiedy odbierałam tel to zawsze słyszałam "Cześć Mirek" i było mi ciężko z tym, chciałam iść do laryngologa, ale zawsze coś nie pasowało i tak minęły 3 lata aż zaszłam w 2 ciąże i myślałam ze możne teraz głos mi się zmieni-ale nic takiego się nie stało:-(Dopiero za namową mojej najlepsze przyjaciółki po 4 latach wybrałam się do laryngologa i co-stwierdził ze za dużo czasu upłynęło i ze zmiany w mojej krtani się "zadomowiły" i nic nie da sie z tym już zrobić. Wiec "marzycielko" jak najprędzej udaj sie do laryngologa ewentualnie fonetyka, bo masz jeszcze szanse. 3mam kciuki:-) Pozdrawiam

Kiedy głos odmawia głosu - ból gardła, brodawczaki, chrypka, guzki głosowe, guzki śpiewacze - Zdrowie - poradnikzdrowie.pl

Dziękuję Ci bardzo za ten post:-)

Ja właśnie teraz dopiero się za to wzięłam i idę do laryngologa.

Pozdrawiam;-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Jaki ginekolog najlepszy we Wrocławiu? Starania o zajscie w ciążę! Staramy się 5
N Mutacja pai 1 i mthrf Staramy się 23
R Mutacja Mthfr Potrzebuję porady 29
Charlotte21 Mutacja PAI-1 czy wystarczy do podawania heparyny? Potrzebuję porady 31
0202oliwcia szukam osób z mutacją MTHFR C 677T Staramy się 2033
C Zakończenie umowy na zastepstwo pomocy Lipcowe mamy 2020 1
P Wysypka jak kaszka potem grudki !!Pomocy Potrzebuję porady 8
E Gluten a ciąża Staramy się 1
A Niedobór/nadmiar żelaza w 12tc pomocy Ciąża, poród, połóg 3
M Poród w Polsce, ciąża w Niemczech. Proszę o pomoc! Potrzebuję porady 5
Agnieszka1995 Pomocy. Czy to wczesna ciąża ? Staramy się 17
S Pomocy Wrześniowe mamy 2020 19
S Pomocy Wrześniowe mamy 2020 0
R Przygryzanie policzka co na to ?? Pomocy Potrzebuję porady 3
Pinka91 Ciągle pampers Pomocy Potrzebuję porady 4
S Pomocy!!! Potrzebuję porady 8
A Tarczyca maluszka. Pomocy! Potrzebuję porady 39
P Testy owulacyjne - potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 4
A Leki/Antybiotyk/KwasFoliowy-pomocy Ciąża, poród, połóg 1
Destino Koronawirus - zwierzęta też potrzebują pomocy Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 1
P Pomocy. Sierpniowe mamy 2020 1
SuperMama321 Mój syn nie chcę się myć bo ogląda jutubera "friza" Potrzebuję porady 9
M Pomocy Potrzebuję porady 6
N Pomocy Potrzebuję porady 11
aleksandrak1997 Test ciazowy, pomocy Potrzebuję porady 7
agatella93dw Brak higieny u teściowej w obliczu wirusów Potrzebuję porady 7
O Heviran w ciazy, pomocy Potrzebuję porady 2
C Błagam pomocy, problem z układem moczowym ! Potrzebuję porady 5
19AnulA94 Mam problem :( pomocy Potrzebuję porady 6
C Przeziębienie Pomocy ! Potrzebuję porady 2
S Pomocy. O co chodzi z tym testem ciążowym? Potrzebuję porady 6
S Mamusie pomocy Potrzebuję porady 8
Fado123 Krostki na buzce . Pomocy Potrzebuję porady 39
R Pilne ! Zmiana zachowania dwulatki pomocy :-( Potrzebuję porady 13