reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mutacje genow, 2 kreski zastrzyki

jolajola88

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2019
Postów
111
Dziewczynki znow zrobilam badania -
Skacze mi znow tsh,zaleczylam perfekt ząbki, biore acard i metylowe wersje b12 i kw foliowego
Eh.... Chyba za mocno sie nakrecam ale chce sie przygotowac jak najlepiej do ciazy
Nie wiem tylko gdzie sie udac czy rodzinna-ginekolog na nfz- czy hematolog skoro jak zobacze 2 kreski maja byc zastrzyki ale kompletnie nie wiem do "kogo uderzyc"?
Moalyscie podobna sytuacje
 
reklama
Jeśli masz wyniki mutacji to udaj się na początku do ginekologa jeśli on nie będzie chciał wystawiać recepty lub zaświadczenia do rodzinnego na heparyne to udaj się do genetyka i tam nie powinno być problemu.
 
Ginekolog prywatny wiec wystawia recepte bez refundacji :( wiec jak beda juz 2 kreseczki to ppdskocze i do rodzinnnej w razie w, gin prywatny i na nfz
Bo chyab rodzinna tez bedzie mogla wypisac
W zalaczniku wyniki badan + ostatnie wyniki ktore kazal robic genetyk ( ale ten ponad 100 km ode mnie o glownie na tel z Nim)
Ale juz widac ze nalezy tylko metylowe suplementy bo kw foliowy wysoko
Jeśli masz wyniki mutacji to udaj się na początku do ginekologa jeśli on nie będzie chciał wystawiać recepty lub zaświadczenia do rodzinnego na heparyne to udaj się do genetyka i tam nie powinno być problemu.
IMG_20190614_145804.jpeg
FB_IMG_1561390352022.jpeg
 
@jolajola88 rodzinny musi mieć zaświadczenie od specjalisty inaczej Ci nie wypisze. Ja chodzę prywatnie do ginekologa i on wystawił mi zaświadczenie do rodzinnego : "trombofilia wrodzona, nawykowe poronienia. W przypadku ciąży zalecana jest heparyna" i to zanioslam do rodzinnego i mam podstawę do heparyny na NFZ i rodzinny może wtedy wypisać, a tak to nie ma szans. Jeśli ginekolog nie zechce wystawić takiego zaświadczenia musisz udać się do genetyka.
 
@jolajola88 rodzinny musi mieć zaświadczenie od specjalisty inaczej Ci nie wypisze. Ja chodzę prywatnie do ginekologa i on wystawił mi zaświadczenie do rodzinnego : "trombofilia wrodzona, nawykowe poronienia. W przypadku ciąży zalecana jest heparyna" i to zanioslam do rodzinnego i mam podstawę do heparyny na NFZ i rodzinny może wtedy wypisać, a tak to nie ma szans. Jeśli ginekolog nie zechce wystawić takiego zaświadczenia musisz udać się do genetyka.
Normalnie Cie kocham
Dziekuje za odpowiedz konkret
 
Do góry