reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Muzyczny kociol

krasnalkowa

Zwariowana mamusia
Miasto
Vancouver BC
Rozwiązania
0
Mam pare piosenek w pamieci ale pamietam tylko do polowy albo sam poczatek i jak taka katarynka malemu spiewam jedna zwrotke w kolko. A on uwielbia jak mu sie spiewa, patrzy sie na mnie, wklada mi palce do buzi :-) he he (tego jakurat nie lubie) i sie usmiecha....
Pomozcie odtworzyc pare prostych piosenek, przy ktorych mozna pobawic sie z maluszkiem
Pamietam :
Kolorowe kredki w pudeleczku nosze, kolorowe kredki bardzo lubia mnie,
Kolorowe kredki kiedy je poprosze namaluja wszystko to co chce
Namaluja .....?????????????????????? i cholera wie co dalej :-):-):-) wiec zmyslam po kolei

Albo co sie stalo z Aaa aaa byly sobie kotki dwa
Szaro bure oby dwa
Ah spij kochanie jesli gwiazdke z nieba chcesz dostaniesz
..........i dalej skleroza

Szukalam na internecie ale jakies glupoty czasami znajduje... musze jeszcze na youtube poszukac!

reklama
O

Olsenówna

Gość
na you tube są chyba wszystkie piosenki dla dzieci, wystarczy pisać ,,piosenki dla dzieci" i wyskakuja do wyboru do koloru. Moja córka uwielbia ,, była sobie żabka mała...." i ,,mydło wszystko umyje..."

yawla

Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Ja z lutowek, ale co tam :)) fajny watek

Kolorowe kredki w pudeleczku nosze, kolorowe kredki bardzo lubia mnie,
Kolorowe kredki kiedy je poprosze namaluja wszystko to co chce
Namaluja domek i na plocie kota
i wesole slonko na pochmurne dni
a gdy w kosmos leciec przyjdzie mi ochota
prawdziwa rakiete namaluja mi :))

Kluliczek

Babka z laską
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
Rozwiązania
0
ja mojemu cmokam i klikam jęzorem co bardzo lubi :-p. A z piosnek to śpiewam co pamiętam, tylko w "Anioł i Diabeł" Piwo zmieniłam na mleko ;-p, taka cenzura :-p.

ach śpij, kochanie
jesli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz,
tylko co chcesz daj mi znac
ja ci wszystko (wiele) moge dac
wiec dlaczego nie chcesz spac?

ach spij, bo nocą
gwiazdy się na niebie złocą,
wszystki dzieci(Tusie/Jasie/Misie) nawet złe,
pogrążone sa we śnie,
a ty jeden tylko nie

Ach śpij, bo własnie
księżyc (opis) ziewna i za chwilę zaśnie,
a gdy rano przyjdzie swit
księżycowi (opisowi) będzie wstyd,
że on zasną a nie ty

w nawiasach jak ja im spiewam. Do tego zmieniam kotki na kraby (zamiast szarobure to pomarańczowe), albo na misie (też nie szarobure, ale tatusinie, mamusine obydwa)

anihira

Kluskowa mama :)
Miasto
Chełm
Rozwiązania
0
A my mamy kudłatego psa pluszaka więc śpiewam
Łapy łapy cztery łapy
a na łapach pies kudłaty
Kto dogoni psa, kto dogoni psa
Może ty (mama), może ty (tata)
Może jednak ja (Kuba)
I tyle bo zwroteki gdzieś się podziały w sklerotycznej pamięci:-p

reklama

pysia25

Mama Natalii i Mateuszka
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Ja też śpiewam "była sobie żabka mała", "aaa, kotki dwa", a do tego "Z popielika na Wojtusia...", "kundel bury", "pieski małe dwa" - Młody przy tym lepiej je, bo on się strasznie wierci przy jedzeniu i wręcz nie można go nakarmić, bo smok wypada, więc najczęściej i tak karmię go w leżaczku...:-p:shocked2::cool2:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry