reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyczny kociol

Ja swojemu szkrabowi serwuje muzykę Reymonta Lapa. Jest to połączenie muzyki klasycznej z dziecięcymi odgłosami i z odgłosami natury. Polecam:tak:
 
reklama
A my mamy kudłatego psa pluszaka więc śpiewam
Łapy łapy cztery łapy
a na łapach pies kudłaty
Kto dogoni psa, kto dogoni psa
Może ty (mama), może ty (tata)
Może jednak ja (Kuba)
I tyle bo zwroteki gdzieś się podziały w sklerotycznej pamięci:-p

Poprzez miedze, poprzez łąki,
poprzez leśnie ścieżki wąskie,
cztery łapy psa unoszą w świat.

Łapy, łapy, cztery łapy,
a na łapach pies kudłaty.
Kto dogoni psa? Kto dogoni psa?
Może ty, może ty, może jednak ja!
 
Oj tak z ojcem rozmawiam i mówie mu że Pankracego wspominamy a on coś o swoim imienniku nawija i się kurna przez niego pomyliłam:dry:
 
A pamiętacie że panem pankracym opiekował się też Artur Barciś? nie wiem przez ile odcinków.

Ja śpiewam Jaśkowi "Panie Janie" a Tuśkowi, żeby nie był poszkodowany "Na Witusia z popielnika" :-p.
 
Na płytach jest wydana seria"nauczycielka przedszkola"są świetne zabawy z piosenkami:-)
nam najbardziej spodobała się z łaskotkami...
"1Po kryjomu się wymknęły
łaskotki na spacer dziś.
Zasnęły na Twoim brzuszku,
chyba czas obudzić je.

ref:Moim gili, gili, gili,
gili, gili cha, cha cha/2"

a potem zmienia się części ciała, świetnie stymulująca i rozśmieszająca zabawa, polecam:tak::tak::tak:
 
Ja sie staram malemu jedna piosenke w kolko na dobranoc spiewac juz od tygodnia i wiecie ze chyba juz sobie zakodowal ze jak go kolysze i ja spiewam ta piosenke (jak starta plyta w kolko to samo) to nie ma gadania, tylko SPAC trzeba i bez wiekszej dyskusji zasypia:-)
 
reklama
ja dostałam kiedyś od koleżanki kołysanki, na której była m.in. Kołysanka dla Michałka i od tamtej pory śpiewam mu to ciągle i to nawet nie całą a tylko jedną zwrotkę w kółko, bardzo to lubi, ale jak nie chce mu sie spać to i nawet to nie pomaga:

"Śpij Michałku słodka chałko, złotowłosy mały grajku
twoje sny jak wiosną bazie, mięciuteńkie są od marzeń"

i tak w kółko.
 
Do góry