reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyczny kociol

krasnalkowa

Zwariowana mamusia
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2009
Postów
52
Miasto
Vancouver BC
Mam pare piosenek w pamieci ale pamietam tylko do polowy albo sam poczatek i jak taka katarynka malemu spiewam jedna zwrotke w kolko. A on uwielbia jak mu sie spiewa, patrzy sie na mnie, wklada mi palce do buzi :-) he he (tego jakurat nie lubie) i sie usmiecha....
Pomozcie odtworzyc pare prostych piosenek, przy ktorych mozna pobawic sie z maluszkiem
Pamietam :
Kolorowe kredki w pudeleczku nosze, kolorowe kredki bardzo lubia mnie,
Kolorowe kredki kiedy je poprosze namaluja wszystko to co chce
Namaluja .....?????????????????????? i cholera wie co dalej :-):-):-) wiec zmyslam po kolei

Albo co sie stalo z Aaa aaa byly sobie kotki dwa
Szaro bure oby dwa
Ah spij kochanie jesli gwiazdke z nieba chcesz dostaniesz
..........i dalej skleroza

Szukalam na internecie ale jakies glupoty czasami znajduje... musze jeszcze na youtube poszukac!
 
reklama
na you tube są chyba wszystkie piosenki dla dzieci, wystarczy pisać ,,piosenki dla dzieci" i wyskakuja do wyboru do koloru. Moja córka uwielbia ,, była sobie żabka mała...." i ,,mydło wszystko umyje..."
 
Ja z lutowek, ale co tam :)) fajny watek


Kolorowe kredki w pudeleczku nosze, kolorowe kredki bardzo lubia mnie,
Kolorowe kredki kiedy je poprosze namaluja wszystko to co chce
Namaluja domek i na plocie kota
i wesole slonko na pochmurne dni
a gdy w kosmos leciec przyjdzie mi ochota
prawdziwa rakiete namaluja mi :))
 
ja mojemu cmokam i klikam jęzorem co bardzo lubi :-p. A z piosnek to śpiewam co pamiętam, tylko w "Anioł i Diabeł" Piwo zmieniłam na mleko ;-p, taka cenzura :-p.

ach śpij, kochanie
jesli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz,
tylko co chcesz daj mi znac
ja ci wszystko (wiele) moge dac
wiec dlaczego nie chcesz spac?

ach spij, bo nocą
gwiazdy się na niebie złocą,
wszystki dzieci(Tusie/Jasie/Misie) nawet złe,
pogrążone sa we śnie,
a ty jeden tylko nie

Ach śpij, bo własnie
księżyc (opis) ziewna i za chwilę zaśnie,
a gdy rano przyjdzie swit
księżycowi (opisowi) będzie wstyd,
że on zasną a nie ty

w nawiasach jak ja im spiewam. Do tego zmieniam kotki na kraby (zamiast szarobure to pomarańczowe), albo na misie (też nie szarobure, ale tatusinie, mamusine obydwa)
 
A my mamy kudłatego psa pluszaka więc śpiewam
Łapy łapy cztery łapy
a na łapach pies kudłaty
Kto dogoni psa, kto dogoni psa
Może ty (mama), może ty (tata)
Może jednak ja (Kuba)
I tyle bo zwroteki gdzieś się podziały w sklerotycznej pamięci:-p
 
reklama
Ja też śpiewam "była sobie żabka mała", "aaa, kotki dwa", a do tego "Z popielika na Wojtusia...", "kundel bury", "pieski małe dwa" - Młody przy tym lepiej je, bo on się strasznie wierci przy jedzeniu i wręcz nie można go nakarmić, bo smok wypada, więc najczęściej i tak karmię go w leżaczku...:-p:shocked2::cool2:
 
Do góry