reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyka a rozwój dziecka

reklama
Dawno mnie tu nie było, ale nie oznacza to, że temat ucichł :D Bardzo się cieszę, że tak dużo z Was podjęło temat i podzieliłyście się swoim dośiwadczeniem, opinią <3 Cały czas podejmujemy decyzję bo nie możemy się zdecydować na instrument. Myślimy nad pianinem, ale wiecie jak jest klasycznego nie kupię, bo nie mam tylu miejsca, a i cienkie ściany, więc sąsiedzi robiliby problemy przy uczącycm się dziecku, a o elektronicznym pianinie to jeszcze niewiele wiem :) Trochę pochodziłam po sklepach muzycznych i popytałam sprzedawców, ale wiecie wolę się Was jeszcze zapytać, co lepiej wybrać :)
 
Do góry