reklama

muzyka dla dzieci

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Steffy, 17 Październik 2012.

1. Steffy

Steffy Początkująca w BB

z tego co słyszałem małe dzieci bardzo lubią klasycznego rocka. Spotkaliście się może z tym? albo czy sami próbowaliście włączyć np. led zeppelin ?

2. dosia76

dosia76 Zaciekawiona BB

[video=youtube;qaRmg77Ud48]http://www.youtube.com/watch?v=qaRmg77Ud48[/video]

Moja starsza córka uwielbiała ostre granie i teraz własnie też gustuje w tego typu muzyce ;)

3. reklama
  4. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

hehe filmik dobry:):)
    dzieciak swoją drogą ma "sporą władzę" nad rodzicem:)
    Ale ja szczerze uwielbiam Fasolkowe hity, Smerfy itp:) tylko coraz rzadziej można spotkać jakieś fajne oryginalne płyty z takimi przebojami

5. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

moje dzieciaki najbardziej uspokajały się przy muzyce klasycznej, mielismy płytkę baby einstein na której były aranżacje "dzieciece" muzyki klasycznej - cudowne ukojenie na płacz

6. Kiulik

Z ostatniej chwili--> będąc dziś w BlueCity odwiedziałam mojego ulubionego Toysa i sa płyty z "klasykami" dla dzieciaków:) smerfy itp. wprawdzie ceny rożne, ale pani mi podpowiedziała że może przed świętami jakieś promo się pojawi;)

7. Eminem

Eminem Fanka BB :)

My słuchamy różnej muzyki, więc Michaś czasami podłapuje tak jak teraz szaleje przy piosence "Ona tańczy dla mnie" hahahaha jednak piosenki dziecięce wygrywają, typu Bursztynek, czy jakieś inne Smerfne Hity, także mamy kilka płyt z muzyką dziecięcą:)

8. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Ja jeszcze nie mam dzieci, ale gdy opiekowałam się 2-letnią dziewczyną, uwielbiała dwie rzeczy: płytę, na której Bajor śpiewał bajki Brzechwy :D oraz ...głos spikera radiowego :D

9. babeczka4

babeczka4 Początkująca w BB

ja słyszałam, że jeśli już to muzykę klasyczną. a jak byłyście w ciąży, to przykładałyście może słuchawki do brzucha i puszczałyście im jakieś kawałki?

10. reklama
  11. Kiulik

Muzyka klasyczna podobno uspokaja:) i potem dzieciaki łatwiej uśpic prz takiej, ale dla nieco starszych Smerfne Hity czy Jeżowska to wg mnie super sprawa!!

Poleć forum