reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Muzyka dla smyka :)

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2007
Postów
13 267
co lubią słuchać wasze dzieci :confused::-)

dziś sobie myślałam co mogę małej nagrac na płytę za piosenki ;-) i nie mam pomysłu :-(
ja pamiętam że jako dziecko słuchałam Majki Jeżowskiej :-D
i Natalia Kukulska śpiewała piosenkę o piesku ale jakie tytuły to nie pamiętam :no:

macie moje jakieś pomysły :confused:
 
reklama

susumali

mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
1 Październik 2006
Postów
6 146
ja na razie puszczam LAili wlasnie NAtalke Kukulska (kaseta z mojego dziecinstwa) i wlasnie piosenka PUSZEK KRUSZEK jest LAili ulubiona (w moim wydaniu he he) oraz PAna Kleksa (Akademia PAna Kleksa. Podroze PAna Kleksa PAn Kleks w Kosmosie- ale nie wszystkie piosenki bo np Atak Wilkolakow czy cos takiego jest zbat agresywne moim zdaniem9. No i RAdio Multikulti- czyli miedzynarodowa muzyka wszak dziecie moje miedzynarodowe...;-)
 

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2006
Postów
12 276
Miasto
Bydgoszcz
U nas generalnie jest bardzo muzyczny dom. Więc Oliwka siłą rzeczy też słucha, tego co my.
Jeśli chodzi o muzkę typowo dla dzieci, to kupiłam w MediaMarkcie płytkę ze sporą ilością piosenek dla najmłodszych śpiewanych przez dzieci. Oliwka prawie codziennie jej słucha. Najwięcej śmiechu jest przy "Tańcowały dwa Michały", bo starszaki mówią : "Jak mamusia może puszczać Oliwce pedalską piosenkę" :szok::-D Jak pierwszy raz tak powiedzieli, to zapytałam: "Jak to pedalską??!!" A oni mi na to: "No niech sama mamusia posłucha: Jeden Michał ledwo dychał, drugi Michał go popychał" :shocked2:
No ale wracając do tej płyty, Oliwka ją lubi, ale lubi też każdą inną muzykę. Jednak jest jeden wykonawca, który rozkłada ją na łopatki, obojętnie co nie robi, rzuca to i zaczyna tańczyć i wpatrywać się w teledysk z otwartą buzią. Tak działa na Oliwkę Rihanna, i to każda jej piosenka.
A i jeszcze coś, Oliwka często sobie uruchamia sama pozytywkę, taką która dość długo gra, i tańczy przy tych dźwiękach, jak pozytywka przestaje grać, podchodzi do niej i znowu ją włącza i znowu tańczy i tak w kółko kilka lub kilkanascie razy, śmiesznie to wygląda :-D
 

ana79

mamuśka ....
Dołączył(a)
12 Październik 2007
Postów
8 252
Miasto
Gdynia
witaj:)dla nas Majka i Fasolki , a dlaczego dla nszych malców coś innego, mój smyk je uwielbia, a szczególnie "ja jestem pan TIK-TAK....."
 

madzia24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Lipiec 2006
Postów
5 172
Weronika bardzo lubi piosenki jakie puszczaja miedzy bajkami na mini mini zreszta jej brat je rowniez uwielnia a poza tym to fasolki ;-)
 
reklama
Do góry