reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyka dla smyka :)

Wiktoria podobnie jak wszystkie tu maluchy uwielbia muzykę i na razie nie jest wybredna, czyli słucha tego co my słuchamy:-DJednak na pierwszym miejscu jest "Jaka to melodia" potrafi całe 30 min obejrzeć bez mrugnięcia okiem. W tym czasie nic nie istnieje, siedzi i ogląda, mruczy, podryguje. W tym czasie ja ogarniam mieszkanie czy robię exspres obiad;-)
 
reklama
Najwięcej śmiechu jest przy "Tańcowały dwa Michały", bo starszaki mówią : "Jak mamusia może puszczać Oliwce pedalską piosenkę" :szok::-D Jak pierwszy raz tak powiedzieli, to zapytałam: "Jak to pedalską??!!" A oni mi na to: "No niech sama mamusia posłucha: Jeden Michał ledwo dychał, drugi Michał go popychał" :shocked2:

:-D:-D:-Ddobre


my mamy tak z płyty piosenki dla najmłodszych
śpiew zespół dziecięcy "kolorowe nutki" :;-)
kółko graniaste
mam chusteczkę haftowaną
koci koci łapci
jedzie pociąg z daleka
raz robosz zuch szedł sobie...
kot i mysz
był sobie król
stoi różyczka
praczki
urodziny marchewki
entliczek pentliczek
pałka, zapałka
plum plum misia bela
ene, due rabe
ele, mele dudki


i najfajniejsze dla Emilki to te szybkie i zawsze im głośniej tym lepszą ma zabawe :szok::-D
 
Najwięcej śmiechu jest przy "Tańcowały dwa Michały", bo starszaki mówią : "Jak mamusia może puszczać Oliwce pedalską piosenkę" :szok::-D Jak pierwszy raz tak powiedzieli, to zapytałam: "Jak to pedalską??!!" A oni mi na to: "No niech sama mamusia posłucha: Jeden Michał ledwo dychał, drugi Michał go popychał" :shocked2:

:-D:laugh2::-Dale sie usmialam....dobre dobre:-D:laugh2:
 
U nas przoduje Majeczka, no i jak widzę u wielu dzieci i u Lenki również program "Jaka to melodia" codziennie oglądamy, śpiewamy i tańczymy :-):tak::-)
 
A ja dzis poszukuje kolęd :-D może znacie jakieś ciekawe bo ja uwielbiam Eleni a może są jakieś fajne wersje dla dzieci :confused:
 
Arka Noego ma kolędy..ja dostałam od Fridricha ale chyba była też jako dodatek do gazety...Amelka już do nich tańczy :-D uwielbia muzykę :-) wszystkie reklamy, początki i zakończenia filmów, programu Jaka to melodia również nie przepuścimy :tak: aaa...i Zakopower lubi bo to takie żywiołowe rytmy..i wszystko gdzie gittarre słychać...zwłaszcza rockowe :szok: my lubimy więc chyba podchwyciła :happy2:
 
reklama
Do góry