reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyka dla smyka :)

Ostatnio Oliwce szlifuje się gust muzyczy, jak zaczarowana słucha Ozziego, konkretnie tego utworu:
YouTube - Ozzy Osbourne "I Just Want You"
Jak tylko któreś z nas siedzi przy kompie to wyciąga ręce i pokazuje na komputer palcem i mówi: da? da? Na początku nie kumaliśmy o co jej chodzi, ale teraz już wiemy, że o ten teledysk. Zaczyna się gibać w rytm ballady, a zmieniający się wyraz twarzy świadczy o tym, że naprawdę przeżywa ten utwór jak żaden inny :-D
 
reklama
No,no widać muzykalna Oli.
Kuba na razie nie ma jednej piosenki,którą lubi najbardziej.
Ale fakt,uwielbia piosenkę o częściach ciała ze Szczeniaczka,może dlatego,że razem pokazujemy i śpiewamy.:tak:
 
Milenka też nie ma ulubionej piosenki... noooo.. może poza tytułową z filmów z serii "Ucz się z Rodzicami", od razu idzie w tany jak to puszczamy.
Ale ogólnie to gust muzyczny odziedziczyła chyba po tatusiu, który gra na perkusji. Już dawno zauwazylismy, że bardziej od melodyjnych piosenek, podobają jej się te które mają bardzo rozbudowane sekcje rytmiczne.
 
Ostatnio wynalazłam na You Tube piosenki Fasolek "The best of Fasolki" (w 7 częściach), zciągnęłam sobie do ulubionych i puszczam Oliwce. Zastanawiało mnie dlaczego ona zawsze przy piosence "Fantazja" się ożywia i tak charakterystycznie macha rękoma.
No i co się okazało :confused: Że zna już tę piosenkę, tylko w trochę innej wersji Damian jej wielokrotnie puszczał :baffled::-D
YouTube - Fasolki - Fantazja
 
reklama
Ostatnio wynalazłam na You Tube piosenki Fasolek "The best of Fasolki" (w 7 częściach), zciągnęłam sobie do ulubionych i puszczam Oliwce. Zastanawiało mnie dlaczego ona zawsze przy piosence "Fantazja" się ożywia i tak charakterystycznie macha rękoma.
No i co się okazało :confused: Że zna już tę piosenkę, tylko w trochę innej wersji Damian jej wielokrotnie puszczał :baffled::-D
YouTube - Fasolki - Fantazja
Dzieki Kasiad za linka moja Jenni Fasolek niezna a ja sobie spiewam jak te chlopaki:-D az mi humor poprawilas :tak:;-)
 
Do góry