reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyka dla smyka :)

Puściłam Kubie takie przyspiewki ludowe i teraz to jego ulubiona płyta,ciągle karze mi włanczać,a szczególnie "Panie Janie" i "Były sobie kurki trzy".:tak:
 
reklama
No to maly ludoman (ludomania, tak to sie nazywalo, nie?) Ci rosnie Rozalko:tak:

U nas teraz na topie Fleur de Vanille i Ilona Mitrecey

bo pierwsze dvd bebe lilly na razie poszlo w kat. w aucie cieszymy sie jej druga plyta, i czekamy na drugie dvd:tak:

a z nie dzieciowych w dalszym ciagu Alicia Keys i wszystko z r&b. niezl mam you can dance w domu:-D
 
u nas teraz na topie jest Feel-pokaż na co cię stać i jak anioła głos:tak:
a jakie tańce przy tym:-D:-D:-D
 
Macius,wie co modne.Na czasie jest:-D.Feel,to kroluje u moich starszakow;-):tak:.
Konrad upodobal sobie ostatnio muzyke z reklamy Fantazji Danona;-)
 
my teraz szalejemy przy Kukulskiej "kup różowe okulary ":-D

macie jakieś fajne piosenki bo ja juz nie mam pomysłu :confused: chyba wszystko mam :-Dchodzi mi o tytuły piosenek a nie wykonawców bo to bez róznicy a nie chce mi się wszystkich piosenek słuchać jakie mają :-p
 
Kuba uwielbia
Jedzie pociąg z daleka.
Mam chusteczkę haftowaną(z pokazywaniem sie bawimy)
Praczki.(z pokazywaniem śpiewamy)
Panie Janie.
Bebe Lily(wszystko jak leci)
i inne przeboje Mini Mini:tak:
 
Swego czasu często leciało na vivie, i Victor podłapał, i za każdym razem biegł do TV i zaczynał ruszać pupą i klaskać do tego kawałka Alex C - The sweetest ass in the world:-p
Z dziecięcych to królują Fasolki;-):
"Ogórek wąsaty",
"Mydło lubi zabawę",
"Szczotka, pasta".
 
reklama
Do góry