reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyka dla smyka :)

reklama
My jesteśmy na etapie bajek- grajek. Staś strasznie je lubi, mi szczególnie podoba się Piotruś Pan, ale inne też są świetne!!
Bajki do sluchania - Chomikuj.pl
Odświerzam wątek,bo mnie ciekawi.
A czy te bajki mają dużo piosenek?Bo chce cos takigo zamówić Kubie i nie wim,czy go zaintersuje?
A może ktoś poleca coś innego,chodzi o bajki czytane z elementami muzyki lub piosenek.
:tak:
 
Rozalka, możesz wszystkie bajki sobie odsłuchać na kompie z tej strony, przynajmniej sprawdzisz, czy to zainteresuje Kubusia.
A jak się zarejestrujesz, to możesz sobie te bajki-grajki ściągnąć na kompa.
Ja się właśnie zarejestrowałam :tak:
 
Ostatnia edycja:
Odświerzam wątek,bo mnie ciekawi.
A czy te bajki mają dużo piosenek?Bo chce cos takigo zamówić Kubie i nie wim,czy go zaintersuje?
A może ktoś poleca coś innego,chodzi o bajki czytane z elementami muzyki lub piosenek.
:tak:
Ja mam jedna duza i gruba ksiezeczke z Kubusia Puchatka i jest super lektor czyta bajki i inne bajery:tak:
a teraz zastanawiam sie nad tym projektorem:tak:
Disney Winni Pooh Buch Filmtheater bei eBay.de: Disney (endet 11.11.08 12:46:06 MEZ)
 
Rozalka, możesz wszystkie bajki sobie odsłuchać na kompie z tej strony, przynajmniej sprawdzisz, czy to zainteresuje Kubusia.
A jak się zarejestrujesz, to możesz sobie te bajki-grajki ściągnąć na kompa.
Ja się właśnie zarejestrowałam :tak:
Dzięki,jakoś nie mogłam odsłuchać właśnie.Coś mi komp nawalał.
Ale na pwno odsłucham i coś Kubulowi puszczę.:tak:
 
Wybieram się jutro na coś takiego:
Filharmonia Pomorska
idę na 13tą, czyli na koncert dla dzieci w wieku 2-6lat :tak:
--------
Edytuję posta, żeby napisać, że niestety nie udało się zarezerwować biletów do filharmonii.
Szkoda, może następnym razem się uda.

Ale za to zarezerwowałam bilety na koncert w naszym Pałacu Młodzieży Herbatka z Nutką na 22 lutego na godz 16tą. Idziemy z Oliwką i z 2 dziewczynami z bydgoskiego BB i ich dziećmi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Do góry