reklama

Muzyka dla Smyka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2011' rozpoczęty przez alamiqa, 16 Lipiec 2011.

1. alamiqa

alamiqa Fanka BB :)

Kobietki, chciałabym założyć nowy temat. Od jakiegoś czasu poszukuję fajnej muzyki dla dzieciaków, piosenek, wierszowanek i bajeczek. Możecie coś polecić. Małej juź uszy puchną od moich popisów przy przewijaku:-D

2. magdzior1985

magdzior1985 Fanka BB :)

3. reklama
  4. Kangu

Kangu Zaciekawiona BB

5. kasiulka85

kasiulka85 Fanka BB :)

kołysanki utulanki Turnaua i Umer:)

6. Kangu

Kangu Zaciekawiona BB

7. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

8. alamiqa

alamiqa Fanka BB :)

My ostatnio przerabiamy rózne kołysanki z YouTube, np.Ta Dorotka, Z popielnika na Wojtusia, Ach śpij kochanie, ale tez i młodą Kukulską: Puszek-okruszek, Co powie Tata. Dziś Tatus kupił Małej radio z odtwarzaczem, więc poszalejemy z muzyczką. Chyba zaczne kupować audiobooki. Sama jestem pianistka z wykształcenia, więc muszę skołowac jakies odpowiednie nutki i trochę sobie pobrzdękamy.

9. katjusza77

katjusza77 szczęśliwa mama :-)

ja poluję na płytkę z młodą Kukulską ale jakoś jeszcze nie wpadła mi w rękę..

10. reklama
  11. ola.80

ola.80 Fanka BB :)

Katka zobacz na chomikuj.pl,oni tam wszystko maja,jak ja chce cos kupic to M sciaga z tamtad bo po co płacic za płyte;)

12. patris29

patris29 Mamusia Kacperka :)

Ja muszę skombinować Bebe Lilly ostatnio małemu puściłam teledysk "Hallo Dziadku" , był zachwycony aż cały :) Muszę zerknąć na chomikuj.pl dawno tam nie byłam :)

Poleć forum