reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyka dla Smyka

reklama
Futrzaku w momencie w którym płyty będą w rozsądnych cenach w tedy zacznę wspierać artystów :-) Puki co nie stać mnie na wspieranie :-p
 
A ja z radością odkryłam,że Ania lubi jak jej śpiewam:tak::-) Dla mnie to nowość,bo Jaś niestety tego nie lubił jak był mały. Więc teraz przed wieczornym snem śpiewam jej kilka piosenek, wtedy się wycisza i łatwiej zasypia (najbardziej lubi "Barkę"):-)
 
Ostatnia edycja:
Spring znam to uczucie :). Śpiewałam małemu jak jeszcze był w brzuszku w tedy to lubił i nadal lubi:). Najczęściej śpiewam mu przed zaśnięciem kołysanki albo jak jest rozdrażniony zawsze się uspokaja i usypia :).
 
Spring ... Malwi też lubi kiedy jej sie śpiewa, buja sie wtedy w prawo i lewo, a uśmiech ma od ucha do ucha ...
A kołysanki też uwielbia ... czasem słuchamy tego ... WRZUTA - Kołysanki aida - muzyka mp3
Ja już się nauczyłam większości tych kołysanek i sama jej śpiewam, amatorsko ale chyba jej to nie przeszkadza :-p
 
Futrzaku w momencie w którym płyty będą w rozsądnych cenach w tedy zacznę wspierać artystów :-) Puki co nie stać mnie na wspieranie :-p

uważam że duża część płyt jest w całkiem rozsądnych cenach... ja wyszłam z założenia że od kąd pracujemy to kupujemy jedną płytę miesięcznie by docelowo mieć oryginalną płytotekę:-) i przyznam że od tych kilku lat troszkę się juz uzbierało:-)
 
My mamy Muzykę Bobasa...6 płyt:) A widziałam, że jest nowość Bobas na Majówce:) Bardzo fajne melodie, są również kołysanki. Czasami włączamy sobie w domu lub w samochodzie, jak gdzieś dalej jedziemy. A tak to śpiewam sama:-D Jaśko ma swoje ulubione piosenki, przy niektórych tańczy.
 
Muzykę Bobasa i my lubimy :-) Starszej kiedyś zgrałam do samochodu różne piosenki od starych Fasolek czy Kukulskiej po nowe mini mini i zawsze jak jedziemy to jest hasło "dzieci" i płytka leci ;-)
Jeśli chodzi o kupowanie płyt, to ja jestem jak najbardziej za. Od kiedy pamiętam, ściągałam muzykę z netu, bo szkoda mi było kasy na oryginalne płyty. Do czasu aż poszliśmy do kumpla, który ma fajny sprzęt grający. Tam usłyszeliśmy jak powinna brzmieć muzyka ;-) Nie ma co się oszukiwać, te wszystkie mp3 są kiepskiej jakości. Dlatego teraz zrobiliśmy sobie listę i kompletujemy oryginalne płyty, a za jakiś czas kupimy sobie porządny sprzęt, żeby móc "wysłuchać" wszystkie nuty :-D
 
reklama
Ja kupiłam całą kolekcję i zakup trafiony, jak najbardziej:-) Teraz Bobas u nas rządzi. Śpiewamy, tańczymy...no i zasypiamy też. Niedługo nasze urodziny, więc może kolekcja wzbogaci się o Bobasa na majówce, albo jakieś inne melodyjki:tak:
 
Do góry