reklama

Muzyka - Enej?

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez aniusia15, 7 Lipiec 2013.

1. aniusia15

aniusia15 Zaciekawiona BB

No więc znajdę może jakieś fanki tego zespołu.Wczoraj byłam na ich koncercie w miejscowości naprzeciwko i było super :-DSzukam więc mam z którymi mogłabym popisać o tym zespole.Na przykład moją trzy letnią córcie zaraziłam tym zespołem :)

2. nadalka

nadalka Mama Igusi <3

Hej. Ja słucham Eneja, byłam 3 razy na koncercie.

3. reklama
  4. aniusia15

aniusia15 Zaciekawiona BB

Przepraszam że tak długo nie odpisywałam ale mój mały Dareczek nie dał mi spokoju z swoim ząbkowaniem :sorry:Ja byłam tylko na jednym koncercie.Dzieci zostawiłam teściowej a sama się wybrałam z mężem.Nie dostaliśmy się do pierwszych rzędów.A tak młodzież szalała że ochroniarze te barierki musieli trzymać z całej siły.Głośno jak nie wiem dobrze że chociaż było słyszeć jak Piotrek śpiewa :-DPotem jak wyszli z sceny to wszyscy krzyczeli żeby jeszcze wyszli ale wtedy poszliśmy bo mówiliśmy teściowej że wrócimy o 22 a już było 10 minut po :happy:A u Ciebie?Jakie wrażenia z koncertów?

5. nadalka

nadalka Mama Igusi <3

Ja byłam 2 lata temu, z tego co pamiętam to wrażenia bardzo dobre ;)

6. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

A nie uważacie, że grają cały czas podobna nutę? Tak na marginesie skradli im niedawno auto.

7. nadalka

nadalka Mama Igusi <3

8. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Chyba rozumiem o co chodzi z tą jedną nutą... Nie chodzi o to, że utrzymują piosenki w jednym stylu, ale że jakby wyciszyć słowa, to melodia jest prawie taka sama w każdej piosence ;-) Zgadzam się z tą opinią, choć nie oznacza to, że nie lubię sobie tego zespołu posłuchać, nie jestem wielką fanką, ale jak w radio leci ich piosenka, to nie rzucam się na odbiornik, żeby zmienić stację :D

Poleć forum