reklama

Muzyka religijna

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez agapa, 9 Maj 2010.

1. agapa

agapa Moderator

Stworzyłam ten wątek dla tych którzy prowadzą schole, zespoły i chóry parafialne oraz dla tych którzy poprostu lubią słuchać piosenki religijne. Możemy wymieniać się piosenkami, dzielić doświadczeniami itp. Zapraszam.

2. Nadarienne

Nadarienne Fanka BB :)

Hej! Co prawda nie prowadzę żadnego zespołu, ale przez trochę latek śpiewałam w diakoniach muzycznych w swojej parafii (różnych, bo zmieniały się i okoliczności, i osoby prowadzące, i skład). Właściwie do całkiem niedawna, chociaż będąc w ciąży, to już tylko z doskoku, a teraz czasu niestety brak. :<
    Ale piosenek religijnych posłuchać sobie czasem lubię, więc wątek myślę fajny. :) Szkoda, że tak pusto tu jednak...

O, a poza tym widzę, że mamy dzieciaczki w podobnym wieku. :) Styczniówka 2010 pozdrawia!

3. reklama
  4. agapa

agapa Moderator

No fajnie że w końcu ktoś tu coś napisał. Może musimy zareklamować ten wątek dalej to może ktoś tu jeszcze zajrzy.

Masz może jakieś nagrania własne? A może masz konto np. na chomikuj albo jakieś piosenki na wrzucie to podaj mi adres a chętnie posłucham a nawet sobie pościągam.

Ja przez kilka lat prowadziłam scholkę w parafii, ale nasz proboszcz jest poprostu nie do zniesienia i coś mu... i nie pozwolił mi (nam bo prowadziłam z mężem) dalej prowadzić. Dzieciaki chodzą do niego ale on je zbywa. Ja śpiewam też w chórze międzyparafialnym w Sulejówku ale na czas ciąży i teraz przerwałam śpiewanie bo mamy dużo koncertów nawet po całej Polsce. Jeśli chcesz to mogę ci przesłać stronkę z koncertów. Pozdrawiam i czekam na odzew.:-D

5. Nadarienne

Niestety nie mam konta na wrzucie ani innych tego typu, chociaż... nigdy nie jest za późno, żeby sobie założyć. :) Zdaje się, że miałam kilka nagrań z Triduum Paschalnego sprzed 8 lat (o matko, ale ten czas leci!). Jak je znajdę i uda mi się gdzieś wrzucić, to dam linka. Więcej nagrań nie robiliśmy niestety, jakoś nie myśleliśmy o tym, a szkoda, bo teraz byłaby pamiątka.

U mnie w parafii też niestety się spynęło trochę. Kiedy zaczynałam się udzielać, mieliśmy prężnie działające duszpasterstwo młodzieży, niestety obecnie nie dzieje się tu prawie nic... :< Stara gwardia się wykruszyła, a następców brak.

Co do stronki, to bardzo chętnie przejrzę. :)

pozdrawiam

6. agapa

agapa Moderator

Jadów 15 IV
    to jest jeden z wielu koncertów chóru w którym śpiewam:-D

7. Nadarienne

Ooo... znajomo mi brzmią te utwory. :) Pop-Oratorium Miłosierdzie Boże, mam tę płytkę. Fajnie, że miałaś okazję z nimi pośpiewać. :) Ostatnio we Wrocławiu grali koncert, ale niestety nie udało mi się wybrać. Trochę żałuję, jak teraz sobie oglądam, no ale siła wyższa.

A same nagrania fajne, ładnie się Wasz chór prezentuje. :)
    U Was też widzę mało panów śpiewających - czy to tylko na potrzeby koncertu takie proporcje?

Wybacz, ale jeszcze nie miałam kiedy nawet zajrzeć na tę wrzutę, by zobaczyć co i jak, ledwo co na forum zdążę wejść. ;)

pozdrawiam!

8. agapa

agapa Moderator

No to jest rzeczywiście super koncert i bardzo lubię śpiewać Oratorium. Ostatnio miałam propozycję od mojego chóru zaśpiewania 2-ch koncertów w naszych okolicach ale ze względu na Majkę musiałam odmówić:wściekła/y:

A mężczyźni, no fakt na nadmiar nie narzekamy:-D

9. Gusians

Gusians Początkująca w BB

Witam serdecznie :) o jak miło znależć forum na temat zespołów parafialnych, sama prowadze zespół dziecięcy i w tym roku szkolnym przypadnie nam 10-lecie istnienia :)

10. reklama
  11. Gusians

Gusians Początkująca w BB

12. Nadarienne

Witam i przepraszam, że nie odzywam się już tak długo. Nie mam niestety czasu na forum, tylko się loguję na jeden wątek obecnie. Miałam coś wrzucić, ale jak dotąd nawet za uporządkowanie zdjęć małej nie mogę się zabrać. Może wkrótce mi się uda jakoś ogarnąć, ale nie wiem.
    Szkoda, że ten wątek taki pusty. :(
    Gusians, nie mam konta na chomiku, by móc ściągnąć. :(

pozdrawiam

edit: Wrzuciłam na ftp kilka utworów z Triduum Paschalnego 2002 z mojej parafii. Jakość jest taka sobie, ale tak to bywa z (jeszcze wtedy) amatorskimi nagraniami na żywo w kościele.
    nazaret_triduum_2002.rar (12162 KB)
    Pozdrawiam!

Ostatnia edycja: 29 Sierpień 2010

Poleć forum