reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

My na facebook

reklama
Przesyłajcie aktualne fotki waszych maleństw :)
Zrobiłam nową galerię...
Jak już wasze maleństwa będą jadły posiłki inne niż mleczko to proponuje też album z takich prób jedzeniowych :D
Co wy na to? (na zdjęciach byłyby jakieś śmieszne minki podczas jedzenia, albo jak "czysto" jest wkoło kiedy maluch je)
o tak my jesteśmy jak najbardziej za, tylko że te próby dopiero przed nami :)
 
Kurczę a ja nie wiem jak wysłać fotki do hefi....Chciałam wysłać na priva ale nie wiem jak zdjia wrzucić do wiadomości....Jakaś ciemna jestem bo nie wiem jak to zropbić....Help!
 
Kurczę a ja nie wiem jak wysłać fotki do hefi....Chciałam wysłać na priva ale nie wiem jak zdjia wrzucić do wiadomości....Jakaś ciemna jestem bo nie wiem jak to zropbić....Help!


Agi na pierwszej stronie:

to jak ktoś chce to podeslijcie mi na maila czerwcowki2010@gmail.com zdjęcie jakie chciałybyście żeby było umieszczone w galerii z imieniem dziecka i imieniem i nazwiskiem rodzica oraz nickiem z bb :) oznaczę pinezką "osobę na zdjęciu" jako rodzic :)

Wszelkie uwagi dotyczące fc mile widziane :)

Jak chcecie mogę jeszcze dopisywać datę urodzenia pod zdjęciem
 
reklama
Do góry