reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

My na facebook

Zapraszam na fb :) pojawił się nowy folder :D jako że mamy już 6 miesięczniaki.

Okładka jest taka bo nasze dzieciaczki w wieku 6-9 miesięcy to będą w świąteczno-zimowym czasie :D
 
reklama
jak Wy tam zdjecia dodajecie? Ja jakaś ciemna jestem co do fb :/

wyślij mi na maila czerwcowki2010@gmail.com a ja je wrzuce do galerii :) tylko napisz mi z jakiego przedziału wiekowego, imię dziecka, twój nick z bb, twoje imie i nazwisko :) i ewentualne dopisek do zdjęcia :D

ło matko a ja jeszcze nawet nie wysłałam z przedziału wiekowego 3-6
zaraz się poprawię ;)

spokojnie :) mamy niewiele póki co 6 miesięczniaków.
 
Anecznik dopiero dzieki tobie zobaczylam ze jest konto na FB wyslalam zaproszenie, ale masz racje czy to konto jeszcze funkcjonuje?
 
reklama
Już zaakceptowane :) To prawda nikt ostatnio nie wykazuje zainteresowania kontem na fc wiec zagladam do niego bardzo rzadko ...
 
Do góry