reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

My na naszej klasie

Kasiulka_1980

Mama Hani i Mai :-)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Kochane,

Wpadłam w końcu na pomysł, jak nas zliczyć w końcu :-)

Utworzyłam nam login na naszej klasie Czerwcóweczki 2010

Link tutaj Logowanie do nasza-klasa.pl

Wysyłajcie zaproszenia ze swoich kont, w końcu się bliżej poznamy :-D

Ostatnia edycja:
reklama

Kartoteks

Zaangażowana w BB
Miasto
Lubartów
Rozwiązania
0
Ja bym wysłała, ale nie mam naszej klasy. Ostatnio miałam nie miły incydent, kotś skopiował moje zdjęcia (do tego maiałam te osobę w znajomych).

kajdusia

Fanka BB :)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Pomysł całkiem fajny, ale ja na razie w to nie "wchodzę", bo wszyscy moi znajomi dowiedzieliby się wtedy, że się spodziewam dziecka, a na razie nie chcę się chwalić... Może po pierwszym trymestrze....

hefi

Miasto
wrocław
Rozwiązania
0
ja podobnie jak kajdusia narazie wszystkim znajomym nie mówie :)
Jest małe grono osób które wiedzą o ciąży :) żeby nie zapeszać.
Ale pewnie niebawem i ja dołącze do znajomych na nk.

gosiagro

Mama czerwcowa 2010
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
chyba macie dziewczyny rację, moze lepiej żeby nie zapeszać zaczekać do końca trzeciego m-ca...

zdec

Mama Natalci:)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
W sumie z nk to fajny pomysł.:-)
Dołączę do was jak już będę wiedziała że wszystko ok i przede wszystkim jak już powiemy rodzicom i rodzinie.
Nie chciałabym żeby teściowie dowiedzieli się przez siostrę mojego męża i to jeszcze z nk.:-):-)

Ale nie długo do was tam dołączę, żeby wszystkim obwieścić tą piękną nowinę!!:tak::tak:

Klementinka

Miasto
Berlin/Torun
Rozwiązania
0
fajnie
chetnie bym juz dolaczyla ale nie wszyscy u mnie wiedza a nie chce zeby wiedzieli z nk
dolacze w polowie grudnia, no chyba ze wczesniej powiemy
ale pomysl uwazam za bardzo fajny

reklama

celka007

Wrześniowa mama 2008
Rozwiązania
0
To bardzo fajny pomysł, ale takjak pisały dziewczyny prędzej, u mnie też nikt nie wie poza siostrą i szwagrem (no i oczywiście mężem), dowiedzą się w grudniu, także muszę jeszcze nieco poczekać.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry