reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

My na naszej klasie

reklama
:-) tak z rozpędu jak tylko zajrzałam na profil to wysłałam zaproszenie ale po chwili doszłam do wniosku że jednak póki co lepiej będzie jak nie wszyscy znajomi będą wiedzieli o tym że spodziewam się maluszka. Zatem jeśli moge prościć moderatorkę profilu na NK to bardzo byłabym wdzięczna za nieprzyjęcie mojego zaproszenia. Będzie mnie łatwo rozpoznać bo avatar mam na NK taki sam jak w profilu na BB. Jeszcze chociaż z miesiąc poczekam, tak dla większej pewności :-)
 
:-) tak z rozpędu jak tylko zajrzałam na profil to wysłałam zaproszenie ale po chwili doszłam do wniosku że jednak póki co lepiej będzie jak nie wszyscy znajomi będą wiedzieli o tym że spodziewam się maluszka. Zatem jeśli moge prościć moderatorkę profilu na NK to bardzo byłabym wdzięczna za nieprzyjęcie mojego zaproszenia. Będzie mnie łatwo rozpoznać bo avatar mam na NK taki sam jak w profilu na BB. Jeszcze chociaż z miesiąc poczekam, tak dla większej pewności :-)

Już Cię przyjęłam, przed przeczytaniem tego co napisałaś, ale możesz sama opuścić NK (masz taką możliwość)
 
reklama
Kasiu

ja tez wysłałam zaproszenie. Biorąc pod uwagę że nie posługujemy się na bb imionami i nazwiskami to ciezko kogoś rozpoznać:)
 
Do góry