reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

My na naszej klasie

reklama
Ja bym wysłała, ale nie mam naszej klasy. Ostatnio miałam nie miły incydent, kotś skopiował moje zdjęcia (do tego maiałam te osobę w znajomych).
 
Pomysł całkiem fajny, ale ja na razie w to nie "wchodzę", bo wszyscy moi znajomi dowiedzieliby się wtedy, że się spodziewam dziecka, a na razie nie chcę się chwalić... Może po pierwszym trymestrze....
 
ja podobnie jak kajdusia narazie wszystkim znajomym nie mówie :)
Jest małe grono osób które wiedzą o ciąży :) żeby nie zapeszać.
Ale pewnie niebawem i ja dołącze do znajomych na nk.
 
W sumie z nk to fajny pomysł.:-)
Dołączę do was jak już będę wiedziała że wszystko ok i przede wszystkim jak już powiemy rodzicom i rodzinie.
Nie chciałabym żeby teściowie dowiedzieli się przez siostrę mojego męża i to jeszcze z nk.:-):-)

Ale nie długo do was tam dołączę, żeby wszystkim obwieścić tą piękną nowinę!!:tak::tak:
 
fajnie
chetnie bym juz dolaczyla ale nie wszyscy u mnie wiedza a nie chce zeby wiedzieli z nk
dolacze w polowie grudnia, no chyba ze wczesniej powiemy
ale pomysl uwazam za bardzo fajny
 
reklama
To bardzo fajny pomysł, ale takjak pisały dziewczyny prędzej, u mnie też nikt nie wie poza siostrą i szwagrem (no i oczywiście mężem), dowiedzą się w grudniu, także muszę jeszcze nieco poczekać.
 
Do góry