reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

my, samotni rodzice...

idac Twoim tokiem myslenia to pewnie dalej bylaby komuna bo SOLIDARNOSC po co walczyc bo POWISTANIA po co wlaczyc takie stagnacyjne gadanie brak Ci wiary w sama siebie :tak:
 
reklama
Jak pisałam wyżej to jest tylko MOJA opinia na ten temat ,każdy ma prawo wyrażania opinii,swojego zdania,i spierać się nie będę.

Właśnie wiara w siebie to jest to co mnie trzyma w tym momencie w pionie,wierzę w siebie i dlatego sobie radzę. Od państwa mam tyle ile standardowo przysługuje i jest dobrze.
 
Karina otóż to! WIARA W SIEBIE! To jest bardzo ważne. Trzeba wierzyć w siebie, liczyc niestety też można tylko na sicz
 
Ostatnia edycja:
Witam ...stworzyłam nowy wątek ponieważ nie umiałam znaleśc odpowiedniego wątku apropo bycia smaotnym rodzice ...czy możecie udzielic mi tam swoich odp czy przekopiowac go tutaj ? jestem nowa a ..zależałoby mi aby z kim " wpodobnej sytuacji " porozmawiać ...( watek ma nazwe samotna matka nowy start )...dziękuje i przepraszam za zamiesanie :) mam nadzieje będe mogła do was dołaczyć
 
Do góry