reklama

mycie buźki

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez kemaya, 16 Listopad 2009.

1. kemaya

kemaya mama wrześniowa 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kochane mamusie!

Jak długo myłyście Waszym maleństwom buźki wodą przegotowaną?
    Albo w ogóle czym myłyście? Smarowałyście jakimiś kremami czy tylko oliwką?

2. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja nie myłam przegotowaną wodą tylko rumiankiem.jakieś dwa miesiące.teraz normalnie kranówką(z tym że tutaj woda jest czyściutka, nawet kamień się w czajniku nie robi).a potem smaruje kremem bambino

3. reklama
  4. Camel84

Camel84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja myłam przegotowaną dopóki kąpałam w wanience, a kąpałam krótko, bo po 2 czy 3 miesiącach przenieślismy się do dużej wanny i od tego momentu po prostu puszczam wodę z kranu i nią myję buzię.
    Po kąpaniu smaruję oliwką całe ciało, a tłustego kremu używam tylko na dwór jak jest zimno lub ewentualnie jak skóra jest przesuszona. Jestem zdania, że im mniej kosmetyków u niemowlęcia, tym lepiej.

5. sithia

sithia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Adaś miał AZS więc myliśmy mu buzię wacikiem nasączonym wodą źródlaną a później smarowaliśmy maścią robioną w aptece (na bazie wazeliny, wit. A i cholesterolu - bardzo łagodna) a jak miał zaczerwienioną i bardzo suchą buzię smarowaliśmy maścią ze sterydami (np. elocom)
    teraz tylko myję mu buzię wodą z mydełkiem
    Alicja ma ładną buzię więc tylko przemywam ją wodą źródlaną

6. ewelina975

ewelina975 W&E&P

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No pięknie to ja teraz wyjdę na niedouczoną mamuśkę... Ja mojej małej myłam buzię kranówką od samego początku. Teraz ma stwierdzone AZS. Żałuję że nie doczytałam wcześniej:eek:

7. sithia

sithia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    myślę że to nie kranówka spowodowala AZS :-)

8. ewelina975

ewelina975 W&E&P

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też myślę że to nie przez kranówkę ;-)

9. doveinred

doveinred my little precious...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Teraz ja bede nie douczona:sorry:. Co to jest AZS? mozeci napisac.
    Ja mylam mojemu malemu przegotowana woda i dolewalam zimnej z kranu, czasami nalewalam odrazu cieplej z kranu. Nic mu nie zaszkodzilo. Czasami smarowalam kremem i oliwka ale zadko.

10. reklama
  11. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Atopowe zapalenie skóry (ang. atopic dermatitis, wyprysk atopowy, kiedyś – egzema, pokrzywka, świerzbiączka) jest chorobą skóry, zaliczaną do chorób atopowych.:-Dteż nie wiedziałam w necie o tym piszą

12. doveinred

doveinred my little precious...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzieki. To dobrze ze nie bylam jedyna:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Dzieci to kosmos :laugh2:

Poleć forum