reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

mycie buźki

kemaya

mama wrześniowa 2009
Miasto
Co. Galway
Rozwiązania
0
Kochane mamusie!

Jak długo myłyście Waszym maleństwom buźki wodą przegotowaną?
Albo w ogóle czym myłyście? Smarowałyście jakimiś kremami czy tylko oliwką?

reklama

marczelitto85

wurcel purcel
Miasto
Islandia
Rozwiązania
0
Kochane mamusie!

Jak długo myłyście Waszym maleństwom buźki wodą przegotowaną?
Albo w ogóle czym myłyście? Smarowałyście jakimiś kremami czy tylko oliwką?
ja nie myłam przegotowaną wodą tylko rumiankiem.jakieś dwa miesiące.teraz normalnie kranówką(z tym że tutaj woda jest czyściutka, nawet kamień się w czajniku nie robi).a potem smaruje kremem bambino

Camel84

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja myłam przegotowaną dopóki kąpałam w wanience, a kąpałam krótko, bo po 2 czy 3 miesiącach przenieślismy się do dużej wanny i od tego momentu po prostu puszczam wodę z kranu i nią myję buzię.
Po kąpaniu smaruję oliwką całe ciało, a tłustego kremu używam tylko na dwór jak jest zimno lub ewentualnie jak skóra jest przesuszona. Jestem zdania, że im mniej kosmetyków u niemowlęcia, tym lepiej.

sithia

Zaciekawiona BB
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
Adaś miał AZS więc myliśmy mu buzię wacikiem nasączonym wodą źródlaną a później smarowaliśmy maścią robioną w aptece (na bazie wazeliny, wit. A i cholesterolu - bardzo łagodna) a jak miał zaczerwienioną i bardzo suchą buzię smarowaliśmy maścią ze sterydami (np. elocom)
teraz tylko myję mu buzię wodą z mydełkiem
Alicja ma ładną buzię więc tylko przemywam ją wodą źródlaną

ewelina975

W&E&P
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
No pięknie to ja teraz wyjdę na niedouczoną mamuśkę... Ja mojej małej myłam buzię kranówką od samego początku. Teraz ma stwierdzone AZS. Żałuję że nie doczytałam wcześniej:eek:

sithia

Zaciekawiona BB
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
No pięknie to ja teraz wyjdę na niedouczoną mamuśkę... Ja mojej małej myłam buzię kranówką od samego początku. Teraz ma stwierdzone AZS. Żałuję że nie doczytałam wcześniej:eek:
myślę że to nie kranówka spowodowala AZS :-)

doveinred

my little precious...
Miasto
Wiele
Rozwiązania
0
Teraz ja bede nie douczona:sorry:. Co to jest AZS? mozeci napisac.
Ja mylam mojemu malemu przegotowana woda i dolewalam zimnej z kranu, czasami nalewalam odrazu cieplej z kranu. Nic mu nie zaszkodzilo. Czasami smarowalam kremem i oliwka ale zadko.

marczelitto85

wurcel purcel
Miasto
Islandia
Rozwiązania
0
Teraz ja bede nie douczona:sorry:. Co to jest AZS? mozeci napisac.
Ja mylam mojemu malemu przegotowana woda i dolewalam zimnej z kranu, czasami nalewalam odrazu cieplej z kranu. Nic mu nie zaszkodzilo. Czasami smarowalam kremem i oliwka ale zadko.
Atopowe zapalenie skóry (ang. atopic dermatitis, wyprysk atopowy, kiedyś – egzema, pokrzywka, świerzbiączka) jest chorobą skóry, zaliczaną do chorób atopowych.:-Dteż nie wiedziałam w necie o tym piszą

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Potrzebuję porady 5
M Potrzebuję porady 19
K Potrzebuję porady 6
Wiolinka84 Roczniaki i dwulatki 7

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry