reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mycie głowy!

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Czy u Was też mycie głowy to koszmarek? U nas odkąd maluchy zaczęły siedzieć w wannie to się zrobiło niefajnie. Szczególnie Natasza strasznie się wścieka przy spłukiwaniu. Za nic nie chce podnieść głowy do góry tylko ją kuli i wtedy chciał nie chciał trochę wody na buzię poleci..... A już położyć się nie da żeby było mycie jak dawniej.... Jak sobie z tym radzicie?

reklama
M

mamamarcela

Gość
Margolis u nas jest identycznie. Widziałam w sklepie taki niby kapelusz tylko z wycięciem na główkę specjalny do spłukiwania włosków, muszę taki zakupić.

Marrtruda

mama Romka i Julki
Rozwiązania
0
Romek podobnie. Po prostu jedyne wyjście to szybkie mycie glowy bez ceregieli, nawet nie zdąży zapłakać. Jak chluśnie mi się na twarz, to zaraz wycieram i się uspokaja. Te "kapelusze", to może być rozwiązanie, ale czasem efekt jest odwrptny, dziecko się bardziej z tym denerwuje (Julka miała taki).

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Miasto
WIELKOPOLSKA
Rozwiązania
0
u nas kąpiel odbywa się bezproblemowo.Przemo uwielbia się kąpać i spłukiwanie główki raczej mu nie przeszkadza. My używamy od urodzenia J&J top to toe, a Wy dziewczyny szamponu czy podobnego kosmetyku?

agga3

mama Wiktorka :)
Miasto
Lubin, dolnośląskie
Rozwiązania
0
U nas większego problemu z myciem główki nie ma. Wiktorek jak skończył 2 miesiące uczęszczał na basen. Tam instruktorka poradziła nam żeby dziecku w wodzie i przy każdrej kompieli ochlapywać wodą twarz. Tak Wiktorek przyzwyczaił się do wody spływającej po buzi przy myciu główki i bardzo lubi sie kompać :-).

dzikidzik

mamula MAJULI
Miasto
wielkopolska
Rozwiązania
0
Majela też uwielbia kapiele:-), a mycie głowki to nie problem, jak woda spływa jej na buźkę to trochę się wkurza:angry: ale w sekundzie przecieram jej buzinę ręką i jest oki. :tak:
a wy w wannach macie jakieś maty antypoślizgowe? bo Majula to takie poślizgi robi jak w bobsleju! :szok: pupą jeżdzi po bandzie, albo ślizg na brzuch robi pierdoła:no::eek:
Margolis Twoje bliźniaki tak stoją w wannie pięknie, u nas byłby juz szpagat!:baffled:

Ryba.

Fanka BB :)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Filip też uwielbia się kąpać i mycie głowy też nie stanowi problemu, a odkąd kąpie się w łazience (od 4 mies.) to głowę ma płuczoną prysznicem i jak poleci mu woda na buziuńkę to tylko "pufa" buzią i czy ja czy M. nie przejmujemy się tym za bardzo i nie wycieramy mu buzi a M. to nawet nieraz specjalnie poleje mu buźkę, żeby się przyzwyczajał.
Filip cały czas kąpie się w wanience -takiej dużej- bo nie mamy wanny ani takiego zwykłego brodzika żeby można było zatkać wylew.

Cudek

Ania mama Natalki i Zużi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Nie mamy problemu z myciem głowy, Natalka uwielbia wodę .Sama chlapie na siebie i im mocniej tym fajniej;-). To ja muszę panować , żeby nie wycierać jej buzi ręcznikiem:tak:.
A matę mamy z Ikeii, świetnie się sprawdza , zero poślizgów. POLECAM:-)

royanna

Szczesliwa mamusia :)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Macius kocha wode!:-):-D:-) W koncu jego mama pochodzi znad morza a i on ma tam staly meldunek:-D
Jak myje mu glowe, to garnuszkiem leje na nia wode, woda leci mu po buzi a on sie zaciesza! Albo raz na jakis czas mu ja ochlapuje i robie to w formie zabawy, i naprawde nie jest to zaden problem! Jestem z niego dumna! On uwielbia wode w wanience, na basenie, w morzu, jak widzi rzeke czy chocby kaluze:tak:Ale mam nadzieje, ze marynarz z niego nie wyrosnie;-)bo bardzo bym sie o niego martwila:tak:

reklama

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Potrzebuję porady 5
M Potrzebuję porady 19
K Potrzebuję porady 6
Wiolinka84 Roczniaki i dwulatki 7

Polecamy

null