reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mycie zebow, pasta, jak wyplukac buzie

Ja mam Ziajkę bez fluoru z xylitolem. Pisze że w składzie ma xyliot zamiast fluoru. Pisze na niej ze połknięcie nie powoduje negatywnych skutków. Ale pisze też by stosowac ja pod nadzorem by zminimalizowac ryzyko połknięcia. Jest według Was dobra i stosowac ja czy wybrac inna? Niestety nie znam sie na składach i ich analiza niewiele mi mowi.
Zjaja ma często sls, sprawdź czy Twoja ma. I ile ma dziecko? Do 2 lat myłam bez fluoru, ale potem już z fluorem. Chicco czy elmex mają ok skład.
Bez fluoru np. neobio, azetabio, Jack N'Ill
 
reklama
Zjaja ma często sls, sprawdź czy Twoja ma. I ile ma dziecko? Do 2 lat myłam bez fluoru, ale potem już z fluorem. Chicco czy elmex mają ok skład.
Bez fluoru np. neobio, azetabio, Jack N'Ill
Hej
A mozesz mi powiedziec czt ta jest dobra dla dwulatka?
 
Ta Ziaja ma skladnik Sodium Lauroyl Sarcosinate, to ten skladnik? Kurcze pisze ze od pierwszego zabka, dlaczego produkuja szkodliwe psty a pisza ze sa ok? Ma tez CI77891 i inne skladniki. Rozumiem ze jest zla?
 
O tej Baby Brush pisze ze nie zawiera laurylosiarczanu sodu - SLS, ale nie sa wyszczgolnione na stronie sklepu wszystkie jej skladniki. Ktos wspomnial o szkodliwym skladniku peg, nie wiem co to jest.
Synek nie wypluwa dlatego czy nie stosowac narazie pasty bez fluoru? Kupilam chusteczki do dziasel zeby wycierac paste.
 
Hej
A mozesz mi powiedziec czt ta jest dobra dla dwulatka?
Nie jest zła. Ale jakbym miałam polecać z fluorem to elmex lub chicco.
 
Ziaja ma kiepskie składy, sls i inne badziewia.
Dzieki bardzo za odpowiedz. Czyli dobrze ze jej nie uzywalam. Do teraz myje tylko szczoteczka z woda a wiem ze powinno sie pasta, boje sie ze bedzie miec popsute zabki. I sa trudnosci bo nie bardzo i nie zawsze daje sobie umyc. Myslisz ze moge zaczac od pasty bez fluoru skoro nie wypluwa? Dobre sa husteczki Jack Jill do dzisel do scierania pasty z zabkow?
 
reklama
W USA sie zdziwilam ze tam w ogole nie ma w sklepach elmexu za to pelno colgate. Patrze teraz w smyku i nie ma zadnej z tych past bez fluoru ktore polecasz a bez polecania juz sie boje cokolwiek kupic skoro takie badziewne skladniki potrafia dawac do past dla dzieci :(
 
Do góry