reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

na basen z maluszkiem

olza

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2010
Postów
44
Miasto
łódź
witajcie,

czy chodziłyście/chodzicie podczas ciąży na basen? jeśli tak to czy możecie jakiś polecić (najlepiej ozonowany, a nie chlorowany)?
a może są jakieś ćwiczenia w wodzie dla kobiet w ciąży?
 
reklama
Ja moge polecić w hotelu ambasador koło matki polski. Podgrzewana woda, mało ludzi i przyjemna atmosfera. on jest chlorowany ale to plus bo nie przepuszcza tyle bakterii co ozonowy. Nawet zajęcia dla noworodków są w chlorowanym.
 
ja byłam dzisiaj na FALI i polecam;)) gorąca woda i do tego 4 razy dziennie aqua aerobic na który mam zamiar ruszyć polecam wszystkim przyszłym i nie tylko mamą
 
Za helenówkiem kawałek - to już Zgierz jest - jest fajny basen Nowa Gdynia. Woda ozonowana, basen do pływania z torami, drugi z biczami wodnymi, dwie sauny - parowa i fińska. Polecam, bardzo lubię tam chodzić.
 
witam
jesli chodzi o panie z brzuszkami to moze fala, albo lepiej nowa gdynia, bo tam jest przyjemniej według mnie, ale polecam nauke pływania dla niemowlaków, moja patka ma teraz 6 lat i chodzi na basen na spadkowa do wodnisia odkad skończyła 3 miesiace, super sprawa, zachecam wszystkich rodziców do skorzystania z tych zajec
 
Zdecydowanie odradzam Nową Gdynię. Mówią że wodę ozonują, ale w praktyce chlorują. Zwłaszcza w weekendy i popołudniami jest potwornie dużo ludzi. Mój mąż załapał tam jakąś bakterię i po 3 miesiącach leczenia została mu dziura w bębenku.

Fala jest OK.

Ja w piątek idę na basen w parku Sienkiewicza, więc powiem jakie wrażenia. Mieszkam blisko, więc to dla mnie podstawowa zaleta, no i cena też korzystna.
 
Mam pytanko...
chcialabym sie wybrać z moim 4,5 miesięcznym synkiem na basen...nie wiem jednka ktory basen w Lodzi jest przystosowany dla dzieci....może są mamy ktore maja doswiadczenie w tej kwestii i cos doradza??
 
ja jak sie dowiadywałam to wotelu ambasador obok matki polki ale w tamtym roku byl zamkniety i tez sa takie zajecia dla mamy z dzieckiem na basenie w Aqua parku -na fali na zdrowiu.

Mam pampersy na basen moze ci sie przydadza, z 12 szt zostalo mi 10 , szkoda zeby sie zmarnowaly
 
reklama
Do góry