reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Na co brakuje Ci czasu - najbardziej?

Temat na forum 'O matko, jesteś kobietą!' rozpoczęty przez aniaslu, 12 Lipiec 2013.

 1. aniaslu

  aniaslu Administrator Członek załogi

  Najlepsze odpowiedzi:
  67
  Na co najbardziej brakuje wam czasu wśród codziennych zajęć? Na co chciałybyście przeznaczyć czas gdybyście miały dodatkową godzinę w ciągu dnia?

  W pierwszym roku życia mojego synka najbardziej brakowało mi snu. Miałam wrażenie, że już nigdy się nie wyśpię. I pewnie tę dodatkową godzinę przeznaczyłabym wtedy na spanie, a wy?
   
 2. 85justyna

  85justyna Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  o tak sen :) na o przeznaczyłabym dwie a nawet 3 godziny :)
   
 3. reklama
 4. annaoj kce

  annaoj kce 08.06/04.10/09.13

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Przez pierwsze 6 miesięcy życia moich dzieci oczywiście na sen:-) Później brakowało mi czasu na książki. Uwielbiam czytać, ale praca, dzieciaki, potem coś w domu i jak kładłam się do łóżka udawało mi się przeczytać 2-3 strony i padałam. Teraz nadrabiam:-) muszę leżeć
   
 5. Karenka

  Karenka Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  hmmm.....na zwykłe "nicnierobienie" :-) potem na dobrą książkę i spanko :tak:
   
 6. wiatraczek

  wiatraczek Zaangażowana w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  O tak, czas dla mamy pracującej w domu przy dzieciach, czy to małych czy dużych, to towar deficytowy.
  Brakuje na to, by być fotomodelką, elokwentną damą salonową, profesorem nauk takich czy siakich.
  W moim przypadku brakuje nawet na to, by się spokojnie zamknąć w toalecie bez trwogi o to, że maluchy zrobią sobie krzywdę, gdy mama nie patrzy.
  Marzę o wakacjach. Bez dzieci. Od 6 lat wakacje dzieci znaczą dla mnie pracę 24h/24h/7 dni w tygodniu. Czuję się jak złodziej, gdy wyrywam się z domu na godzinę, by zrobić zakupy, wskoczyć po drodze do biblioteki, dać lekcję pianina - tylko to robię bez dzieci. Dodatkowa godzina? Pod warunkiem, że dzieci - wszystkie- mają w tym czasie zapewnioną opiekę, i to nie kogoś, kto tylko gapi się w telewizor, a za podstawę dziecięcej diety uważa słodycze. Bardziej od czasu brakuje po prostu życzliwej duszy, przyjaciółki, mamy, dobrej cioci czy przyszywanej babci/niani.
   
 7. martanicniewarta

  martanicniewarta Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Brakuje mi czasu na czytanie książek, kiedyś umiałam przeczytać 4 książki miesiecznie, teraz nawet z jedną jest ciężko :no: Mam nadzieję, że niedługo uda mi się nadrobić czytelnicze zaległości, bo sterta książek rośnie na półce :-D
   
 8. Nanya

  Nanya (Samo)dzielna Mama

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Brak mi czasu na takie domowe spa ;-) Pracuję zawodowo i sama wychowuję dwójkę dzieci i jak po pracy zrobię obiad, ogarnę mieszkanie i pobawię się z dziećmi, to wieczorem po prostu padam na pyszczek i stać mnie tylko na szybki prysznic przed snem. Wszelkie zabiegi upiększająco-relaksacyjne mogę wykonać dopiero w weekend, a i to nie w każdy. Książkę, czy film jakoś wcisnę, ale już malowanie paznokci sobie czasem odpuszczam po prostu :zawstydzona/y:
   
 9. J@god@

  J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

  Najlepsze odpowiedzi:
  1
  Jakbym miała dodatkową godzinę to bym ją wykorzystała na rozmowę z mężem. Bo tego chyba mi brakuje najbardziej.
  Tylko trzeba by zabrać laptopy, smartfony i telewizor z pola widzenia :blink:. Coby się któreś z nas nie zdążyło podłączyć do swoich pasji zanim byśmy zaczęli rozmawiać :sorry2:.
   
 10. reklama
 11. 99Kasia

  99Kasia Zaangażowana w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Najbardziej brakowało mi snu, wiadomo - początki. Później sportu, bardzo za tym tęskniłam :(
   
 12. anawawka

  anawawka muśka 2 córek

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja poproszę o 2 godziny co najmniej;-) - nadrobiłabym zaległości spaniowo-porządkowo ( nie tylko w domu, ale i ze sobą )-czytelnicze, na odstresowanko bym wreszcie skupiła się na ogródku i go doprowadziła do stanu , by cieszył moje oczy, a nie straszył.;-):-D
  Poza tym bym pogadała od serca z małżonem a nie po łepkach jak zwykle, odnowiła znajomości itp. Niestety nie da się rozciągnąć doby, ale ... dzięki wakacjom dzieciaków wreszcie mam trochę właśnie takiego dodatkowego czasu i mogłam się wziąć za ww. sprawy.:tak: Po 5 latach non stop kolor z dziećmi , dzieci odpoczywają z dziadkami, a my próbujemy nadrobić.
   

Poleć forum