reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na co brakuje Ci czasu - najbardziej?

ja z siłami dałabym radę ,choć przemęczenie jest ,ale...moja najmłodsza nie ma z kim zostać nawet na 5 minut,więc czasu brak;)
 
reklama
Najmłodsza niebawem 2 lata skończy,na rower z fotelikiem bym jej nie wzięła z powodu lęków ;) a chodzi mi o ten czas dla samej siebie...żeby gdzieś wyjść ,odsapnąć,tego brak :)
 
karina dlaczego? Boi się roweru?
Ja jak zabieram młodszego na rower, to on zaraz śpi i mam mnóstwo czasu dla siebie :-D. Tyle, że ja zawsze jeżdżę i z drugim, który cały czas nadaje obok :blink:.
 
ja mam jakieś głupie lęki że mi wypadnie czy coś... mimo że te pasy do tych fotelików wyglądają na solidne to i tak im nie wieżę ;p
 
reklama
eufemia a tak to rozumiem, każdy coś tam ma :tak:. Ja nie prowadzę samochodu, bo boję się, że spowoduję wypadek. Wydaje mi się, że mam za mało podzielną uwagę i coś przeoczę.
 
Do góry