reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na co brakuje Ci czasu - najbardziej?

reklama
Może to troszkę śmiesznie zabrzmi, ale mi brakuje czasu na wszystko. Nie mam się kiedy umalować, posprzątać w domu, ugotować obiadu czy nawet odpocząć, bo mój 10 miesięczny bąbel non stop wymaga uwagi i nie odstępuje mnie na krok :) . Ale to nic i tak jest kochany
 
Ja też mam wrażenie, że brak mi czasu na wszystko. Co nie robię to w jakims takim pędzie. Jak syn jest w przedszkolu od 8-14:30 to staram się zrobić jak najwięcej aby później miec spokój. Wieczorem jestem zmęczona i zamiast poczytac np książkę to kłade sie już spać i tak w koło. Pamiętam, że jak był malutki to brakowało mi takiej małej godzinki, przy kawie i komputerze. Wstawałam więc o 5 aby móc w takiej ciszy sobie posiedzieć :)
 
Najbardziej brakuje mi czasu na spotkania z przyjaciółkami, kiedyś widywałyśmy się częściej, teraz przy dzieciach wiadomo, mniej czasu na pogaduchy. O oglądaniu filmów lub czytaniu książek to już nawet nie mówię ;)
 
mi również na życie towarzyskie, teraz jest jakby "wielkim wyjściem" czy "nagrodą", a nie czymś naturalnym, a tak to staram się wszystko jakoś organizować:)
 
reklama
Do góry