reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na co do kina z naszymi 4-5-6-latkami?

reklama
Mi też :)
jak mała wstanie to jej pokaże, ciekawe jak zareaguje :cool2:
Może jak będzie chwila to pokaze jej też gry na stronce. Lubi takie odkrywanki
:laugh2:
 
Mi też :)
jak mała wstanie to jej pokaże, ciekawe jak zareaguje :cool2:
Może jak będzie chwila to pokaze jej też gry na stronce. Lubi takie odkrywanki
:laugh2:

Oj koniecznie, ja sama miałam niezłą zabawę.
Teraz jest duży mróz, ale może odpuści akurat na premierę Muminków, będzie można się spokojnie wybrać :D
 
Podobno jeszcze tylko ten tydzień taki mroźny. Mam nadzieję, bo ja już wytrzymać nie mogę. Ja na szczęście kino mam blisko, ale pójście z moją małą będzie bardziej skomplikowane :p
 
Oj to prawda... Gabisia wczoraj sie super bawiła, więc nie zawracałam jej głowy grami na komputerze.
Ale dziś na wieczór to dobry pomysł, bo jak wracamy po 18 to już późno na bajkę, a pewnie będzie stęskniona za komputerem
:cool2:
 
Ja kupiłam mojej małej płytę z grami edukacyjnymi na gwiazdkę i do tej pory w nie gra. To się nazywa trafiony prezent. Zresztą ja lubię takie gry. Dziecko się czegoś uczy a dorośli mają chwileczkę spokoju, dopóki nie zawoła, żeby pomóc :p.
 
tak jak myślałam. Wczoraj po powrocie z przedszkola, jak powiedziałam, ze znalazłam grę od razu pobiegła włączyć komputer!
Jak tylko odpaliła się strona: było O! muminy!!! i podskoki z radości -serio, byłam w lekkim szoku, że taka prosta gierka na ładnej stronie wywołała tyle entuzjazmu... 15 minut odkrywała obrazki, a potem próbowała układać puzzle, ale tata musiał ciut pomóc
:cool2:
 
A ja odświeżam sobie ostatnio muminkowe historie. Piękne były, a "Kometa nad DOliną Muminków" najlepsza. Więc czekam już z niecierpliwością na te kukiełki słodkie :)
 
reklama
Do góry