reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na co do kina z naszymi 4-5-6-latkami?

reklama
Mojej podobają sie niektóre odcinki z mini mini, ale niewiele ma okzaji do ich oglądania. A do kina bym jej jednak nie zabrała, bo raczej nic by nie zrozumiała w[SUB] kwestii dowcipu. [/SUB][SUP]Za to Muminkami jest zachwycona i serdecznie polecam [/SUP]:-)
 
Wiadomo, że częściej, ale raz na parę miesiecy fajnie zrobić takie w yjście :)

My dziś idziemy na Śnieżkę -ale przyznam,że to ja chcę zobaczyć Julię Roberts, a mała to tak przy okazji jako przykrywka
:-D
 
Polecam Loraxa, jeśli jeszcze grają. 4ro i 7mio latkom się podobało. Starszemu nawet bardziej. A i ja z przyjemnością obejrzałam. Miła bajka z morałem.
 
Coś tu bida... ja donoszę, ze byłyśmy ostatnio na Hotelu Transylwania i obu nam się podobał. Mialam lekkie obawy o te potwory, ale były na maxa zabawne i miłe ;)
 
Niektóre kina lub ośrodki kultury organizują weekendy z kinem dla dzieci, można pooglądać starsze np czeskie bajki :)
 
reklama
Ostatnio byłyśmy na "Renifer Niko ratuje brata" oraz "Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł". Obie bajki się podobały.
Na "Hotel Transylwania" jakoś nie miałam ochoty, bo nikt znajomy nie polecił, a wręcz odradzali.
 
Do góry