reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na co do kina z naszymi 4-5-6-latkami?

na Dzwoneczku też byłyśmy - słodziak!!
A na renifera nie wybieram się zrażona nieco zeszłorocznym wypadem świątecznym -nie pamietam nawet tytułu, mi się nawet podobał, ale młoda usnęła, a byłysmy w srodku dnia :p
 
reklama
Ja ze swoją poszłam do kina z pół roku temu (jak nie lepiej) na "Kota w butach" 2D:tak: a w listopadzie z przedszkolną grupą była na "Renifer Niko ratuje brata"3D:tak:
Ogólnie w przedszkolu to co miesiąc mają wycieczkę do kina :tak:
W październiku byli na "Madagaskarze" -moją ominęło rozchorowała się:confused:
teraz mają iść 20.12 na "Gdzie jest Nemo"3D
i wcale te wyjścia drogo nie wychodzą bo na cały rok płaciłam coś koło 68zł:tak:
 
Anka26,07 na Meridę bym się ze swoją wybrała :tak: jak wrażenia? warto iść?


A czy któraś z Was była w kinie z 2letnim dzieckiem? Czy taki maluch dał radę wytrzymać seans ?
 
chyba, że jakiś poranek z bajeczkami, ale moim zdaniem nie ma sensu, maluch jeszcze nie ma tej frajdy.
My byłyśmy na trzecie urodziny po raz pierwszy i to bylo tak w sam raz, do tego wybrałysmy seans w srodę o 11 więc byłysmy same na sali i mogła sobie potuptać w trakcie ;)

Merida fajna, ale chyba już nie grają, w sierpniu na tym była.
 
MamaGabisi sprawdziłam repertuar i rzeczywiście już Meridy nie grają:eek:
to się w porę obudziłam żeby iść :zawstydzona/y:
Dzięki za odpowiedź :tak:

A co powiecie o "Dino Mama":cool2:
 
Anka26,07 na Meridę bym się ze swoją wybrała :tak: jak wrażenia? warto iść?


A czy któraś z Was była w kinie z 2letnim dzieckiem? Czy taki maluch dał radę wytrzymać seans ?
Merida super! Bardzo sie podobała, ale dość długi to film i nie dla maluszków, raczej bym powiedziała dla 5 latków i wzwyż...
A dwulatek...hmm zależy od dwulatka, bo raczej jak jest ruchliwy, nie ogląda bajek itd. to raczej ciężko może być.
 
Ralf Demolka natomiast mojego syna wynudził, w sensie, ze po pewnym czasie kręcił się, a to do łązienki poszedł, no nie był uważny
 
reklama
Do góry