reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na co do kina z naszymi 4-5-6-latkami?

Teraz bajki animowane to rzadko kiedy są naprawdę dla dzieci, trzeba uważać. Ja chyba częściej coś puszczam na dvd niż wybieram kino, też kwestia zaoszczędzenia, a i można najpierw przejrzeć o sprawdzić, czy w ogóle się nadaje :)
 
reklama
Oj trzeba, ja się mało nie nacięłam na Romana Barbarzyńcę, w sumie dziecko może nie rozumieć żartów z kt śmieją się dorośli i odwrotnie:) ale jakoś niesmaczna była to dla mnie bajeczka...;/ może ja dziwna jestem... Zdecydowanie też częściej korzystam albo z daromych serwisów gdzie można obejrzeć coś ciekawego, albo z dvd. Tych klasycznych bajek typu Shrek, Madagaskar, Auta, Smerfy i wiele innych mamy całą kolekcję, tym bardziej że nakupowaliśmy ostatnio w ToysRUs ich za niecałe 5 zł:D a sam widok poustawianych na półce cieszy:D
 
Ale Roman Barbarzyńca to film nie dla dzieci. Od 15 lat dopiero. To, że film jest animowany nie znaczy, że dla małych dzieci się nadaje.
 
No popatrz!! Nie przyszło mi nawet na myśl żeby to sprawdzić! Oglądaliśmy to razem w Święta u rodziny i mi aż głupio było, a to mi wmawiano że "dzieci nie rozumieją, że im się podoba itd". Więc stwierdziłam, że ja mam jakiś problem....Aż zaraz poczytam!
 
Ja chce mojego 3,5 latka zabrać po raz pierwszy do kina, najlepiej jakas bajka max godzinę ale nic odpowiedniego nie ma :(
 
reklama
jakaś bajeczka :D jest teraz przecież tyle bajek :D aż ciężko wybrać :) jeszcze są takie ładne efekty wesołe.. nawet można całą rodzinką iść i się świetnie bawić :)
 
Do góry