reklama

Na co zwracasz uwagę przy zakupach kosmetycznych?

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez dosia76, 28 Styczeń 2015.

1. dosia76

dosia76 Zaciekawiona BB

Drogie,
    Piszę do Was z prośbą o pomoc. Tworzę prace na temat wprowadzania nowych marek kosmetycznych na rynek.
    Marka obejmuje produkty do pielęgnacji cery, ciała - standardowo. Dodatkowo oferuje sprzęty umożliwiające aranżację domowego spa (masażery, światłoterapia nie wnikając w szczegóły) i potęgowanie działania produktów. Mam odnośnie tego kilka pytań do Was. Jeśli możesz odpowiedzieć, nawet jednym zdaniem będzie mi to bardzo pomocne :)

#1 Czy zanim zakupisz produkt do pielęgnacji sprawdzasz opinie w internecie?
    #2 Ile przeciętnie wydajesz na kosmetyki/zabiegi kosmetyczne. Co sprawia, że jesteś w stanie wydać więcej pieniędzy?
    #3 Preferujesz zakupy stacjonarne czy internetowe?
    #4 Czy chętnie korzystasz z pokazów konsultantek (typu Avon) w domowym zaciszu. Jeśli nie to co Cie zniechęca w takiej formie?
    #5 Jakie benefity preferujesz? Darmowy zabieg w domowym zaciszu prezentujący możliwości kosmetyków, rabaty na zakupy produktów, czy może próbki do samodzielnego sprawdzenia?

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję! :)

2. barbara19

barbara19 Zaciekawiona BB

#1 Tak. Czy zanim zakupisz produkt do pielęgnacji sprawdzasz opinie w internecie? #2 Miesięcznie około 100zł. Zdarza się, że pod wpływem promocji wydam więcej niż zamierzałam. 3 Stacjonarne, mam blisko drogerie. #4 Nie korzystam, nie interesuje mnie to. #5 Próbki do sprawdzenia.

3. reklama
  4. Elena

Elena Grudniówka 2010

2. Gdy zobaczę, że jakiś produkt może spełnić moje oczekiwania. Staram się kupować kosmetyki bez parabenów, i tym podobnych.
    3. Wolę stacjonarne zakupy, ale zdarza mi się kupować produkty przez Internet, np: gdy sama mogę odebrać produkt.
    5. Rabaty, próbki - wszystko co mnie zachęci do kupna produktu.

5. monikakedry

monikakedry Zaciekawiona BB

Zawsze sprawdzam opinie w necie i bardzo rzadko sie nacinam

6. marcyska34

marcyska34 Zaciekawiona BB

Ja wolę dopytać się dermokonsultantek, w ziko bardzo często jest taka możliwość więc z tego korzystam, mają dużą większa wiedzę na temat kosmetyków i ich właściwości

7. Godmother

Godmother Zaangażowana w BB

Na co zwracam uwagę? Na promocje. Żartuję.
    Na datę ważności oraz na skład. Wolę kosmetyki naturalne i wszystkim polecam. :)

8. mambaa

mambaa Fanka BB :)

ja patrze przede wszystkim na skłąd poza tym osatnio staram się kupować raczej dermokosmetyki mają dużo bardziej naturalny skład.

9. Rasli

Rasli Zaciekawiona BB

Przyznam, że najpierw szukam opinii w internecie i nimi się sugeruję, a jak jestem na "spontanicznych" zakupach to wygląd-konsystencja i zapach ;)

10. reklama

Poleć forum