reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na co zwracasz uwagę przy zakupach kosmetycznych?

Sprawdzam czy kosmetyki są najlepiej naturalne i organicznego pochodzenia, chodź przyznam ze uwielbiam Rossmannowską markę Alterra. Dużo ich kosmetyków mi odpowiada. A jeśli chodzi o kremy do twarzy to np. Clinique lub Cerave tez jest super :) kiedyś miałam cetaphil ale mnie wysypało po nim 🤦‍♀️ Ostatnio również kupiłam balsam do ciała jakiejś szwedzkiej marki, jak będę w mieszkaniu to mzoe wstawię zdjęcie, super nawilża, jest naturalny pięknie pachnie, a mam problem z sucha skóra 😵‍💫😟
 
reklama
Największą uwagę skupiam na pielęgnacji, mam skórę wymagającą, suchą, skłonną do podrażnień. Ostatnim odkryciem są kosmetyki Atoderm, olejek do kąpieli Huile de douche, fajnie nawilża już w trakcie kąpieli, potem obowiązkowo na całe ciało Atoderm Intensive baume.
 
Do góry