reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na dwoje babka wróżyła.... czyli chłopiec czy dziewczynka?

reklama
Ale masz szcęście, MIŚKA, że już wiesz!! Pewnie tatuś skacze do góry ze szcęścia!! ;) A robiłaś tą ankietę chłopiec czy dziewczynka?? Co Ci wyszło?? Mi na 67% dziewczynka, ciekawe co na to usg :laugh: ;D
 
mi 65% dziewczynka z ankiety wychodzi, tak bym chciała .Mi kiedys ktos wywróżył, że bede 3 razy w ciąży chłopak ,dziewczyna ,chłopak .Jestem 3 raz ale nie wiem, mam tylko synka a aniołka mojego nie znam myslalam ze dziewczynka .ACH TA CIEKAWOŚĆ
 
Witam
zrobiłam ten śmieszny test ;D
wyszło mi, że na 70% dziewczynka, ale ja tak jakoś czuje, ze to chłopak jednak będzie... może na nastepnym USG pod koniec września już cos będzie widać ;)
to nasze piersze dzieciątko, więc tak naprawdę nie ma to rzadnego znaczenia, pół rodzinki chce chłopca, a druga połowa dziewczynkę :laugh:
może tylko imię dla dziewczynki mamy już od dawna, z chłopcem będzie trzeba jeszcze się zastanowić ::)

zobaczymy pozniej na ile test okazał się prawdziwy ;D
 
witam!
to jest ciekwe bo w zasadzie to mnie lekarz powiedział na ostatnim usg ze tak na chwilę obecną to on mi nie powie jaka będzie płec mojego dziecka bo to jeszcze za wczesnie a jak się go zapytałam kiedy bedzie wiadome to powiedział ze dopiero w 30 tygodniu hmmm byc może jak tylko będzie widać to mnie poinformuje:)))) w każdym bądz razie zrobie sobie ten test co Wy i zobaczymy co mi wyjdzie :))) właściwie to jest moje pierwsze dziecko i nie mam jakiś preferencji choc czasem jak się tak zastanawiam to nie wiem czy nie chcaiłabym dziewczynki :))) no cóż zobaczymy :D
 
no tak zrobiłam sobie teścik ale hihihi nie wiem wyszło mi że na 67% dziewczynka , chciałabym a wszyscy mi mówią że ładnie wyglądam że na pewno będzie chłopczyk :)))) ciekawe hihihihi pożyjemy zobaczymy :laugh:
 
mi na początku ciąży wychodziło na 70-80% dziewczynka a teraz na 58 chłopczyk a lekarz powiedział, że to chłopiec :D a więc nie ma co tego traktować tak do końca poważnie ;)
 
reklama
Dlaczego, sa wa chcesz chłopczyka? :) Ja w sumie nie wiem kogo chcę, ale moje szwagierki krzyczą że ma być dziewczynka i koniec!!! :laugh:
 
Do góry