reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na dwoje babka wróżyła.... czyli chłopiec czy dziewczynka?

właściwie sama nie wiem dlaczego, poprostu tak czuję że zwariowała bym ze szczęścia :laugh:
oczywiscie jak będzie dziewczynka też zwariuje. to poprostu jakoś tak od środka wychodzi, chciałabym miec swojego synusia i już ::)
 
reklama
a ja tak na prawdę to nie wiem czy chciałabym mieć chłopca czy dziewczynke może bardziej dziewczynke hmmm wszyscy mówią ze bedzie chłopczyk :) nie wiem ze dwa tygodnie idę na usg moż esię wtedy dowiem a może to za wcześnie
 
Wszystko zależy od wprawnego oka ginekologa, odpowiedniego USG, no i ułożenia malucha. Ja miałam USG pod koniec 15 tygodnia i synuś się pięknie zaprezentował, tak więc za wcześnie w twoim przypadku na pewno nie jest. ;)
 
ohhh to byłoby uroczo wiedziec już czy jest to chłopiec czy dziewczynka :)
 
Moja nieomylna dotąd szefowa stwierdziła ponoć, że będę miała synka :-).
W sumie mi to pasuje, jakoś tak przez cały czas myślę o dziecku w rodzaju męskim, nawet, jeśli nazywam je "Małe". W przyszłym tygodniu będę u gin, podejrzewam, że zrobi od razu usg, to może się potwierdzi
 
A ja mam mętlik w głowie. USG w pod koniec 15 tyg. wywróżyło;-) mi synusia, a dzisiejszy wynik aminopunkcji - kariotyp żeński:confused: . 5 mam kolejne USG ciekawe, która wersja się potwierdzi:-D
 
a my nadal chcemy miec niespodzianke po ostatnim usg ktore mialam w poniedzialek lekarz stwierdzil ze jest na 95% pewny co bedzie ale zabronilam mu mowic ale teraz ciekawosc mnie zżera:confused: mam nadzieje ze uda mi sie wytrzymac do lutego;-)
 
reklama
Mi zalezy bardzo,zeby wiedziec.Mam juz parke,ale wszystkie male ubranka porozdawalam rodzinie.I teraz czeka mnie kupno wszytkiego jeszcze raz.:no: .I chce te zakupki robic jakos juz pod katem plci.Jeszcze 3 tygodnie!!!:szok: Musze wytrzymac i nie umrzec z ciekawosci...:baffled: ;-)
 
Do góry