reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na dwoje babka wróżyła.... czyli chłopiec czy dziewczynka?

ja może dziś się dowiem.....
jak wiecie cały czas myślałam o synusiu, choć na ostatniej wizycie proponowano mi córeczkę ku szczęśliwości męża , a dziś?????????????/??/?/???//????????????????? to sie okaże:-p ważne zeby zdrowe
 
reklama
Witajcie:)
dawno mnie nie było, bo nie miałam czasu zmienić hasła na nowe...
Chciałam się pochwalić, że na ostatnim usg pokazała nam się córeczka:))) tak więc test robiony jakiś czas temu okazała się prawdziwy (wyszło mi wtedy , że na 70% dziewczynka będzie:)
 
Ja się wybieram na usg w czwartek, ew. w pon za tydzień, zobaczymy, kto się objawi :-). Najpierw chciałam synka, teraz jest mi to bardziej obojętne, ale kto wie...
 
Ja jutro na 19.00 idę na dopplera. Mam nadzieje ze dowiem się co tam mi w brzuszku siedzi.;-)
 
A ja już jestem po full wypas 4d usg genetycznym i to są jakieś jaja normalnie... :laugh2: :laugh2: :laugh2: bo u nas... też dziewczynka!!!!!
A miałam TAAAAKIE przeczucie, że to będzie chłopak, cały czas mówiłam i myślałam o dzidzi jak o chłopcu, miał być Szymek :-) i wydawalo mi się, że za mocno kopie jak na dziewczynkę a tu taki suprajs :-p
I raczej nie ma mowy o pomyłce.. sami nawet oglądając teraz to usg (całe 27 minut, mamy nagrane na dvd) widzimy, że to dziewuszka będzie, widać to akurat dość wyraźnie a lekarz 2 razy sprawdzał.
Poza tym to dzidzia rozwija się prawidłowo.. wszystko zostało dokładnie sprawdzone.. żołądek,wątroba, obie nereczki, obie komory serca i przedsionki, naczynia doprowadzające krew, mózg, i sama juz nie pamiętam co jeszcze :-D I mamy na pamiątkę śmieszną fotkę jak myśli, tzn podpiera czółko rączką :-D Spróbuję potem wrzucić tu tą fotkę.
Uffffffff... kamień z serca :sorry2:
Aha, waży 475g, a mierzy nie wiem ile, bo lekarz nam powiedział, że w tym wieku już się nie mierzy. Ułożona jest normalnie główką do góry ale podobno będzie się jeszcze wiele razy przekręcać :tak:
 
reklama
Moje usg stoi pod znakiem zapytania, od wczoraj bezskutecznie dzwonię do lekarki, żeby się zapisać:-( . Nigdy się to nie zdarzało. Przy gabinecie też nie ma żadnej informacji o urlopie czy zwolnieniu, a telefon milczy. A ja już chcę zobaczyć moje maleństwo:sick: . Jak się nie dodzwonię, to pójdę w czwartek w godzinach przyjęć, może wejdę bez zapisu?
 
Do góry