reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na dwoje babka wróżyła.... czyli chłopiec czy dziewczynka?

Wiśnia

mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
26 Luty 2006
Postów
1 758
Miasto
inąd ;-)
no właśnie - ktoś już wie?
a może intuicja Wam coś podpowiada?
macie jakieś marzenia odnośnie płci?

ja na początku marzyłam o chłopcu coby parka była a teraz mi to jakoś obojętne się zrobiło, no i ile cudnych różowych ciuszków by się zmarnowało ;)

no to piiiiszcie....
 
reklama
a ja bede miala niespodzianke do samego konca nie bedziemy sie dowiadywac o plec czy chlopiec czy dziewczynka bede szczesliwa byle zdrowiutkie sie urodzilo
 
madzia24 pisze:
a ja bede miala niespodzianke do samego konca nie bedziemy sie dowiadywac o plec czy chlopiec czy dziewczynka bede szczesliwa byle zdrowiutkie sie urodzilo


no to życzę żeby się lekarz nie wygadał ;)
podobno czasem dzieci się tak układają że nie da się nie zobaczyć, hehe ciekawe jak to u nas będzie
 
ja już trochę wcześniej podjęłam ten temat, ale powiem jeszcze raz ...
ja pocichu marzę o synusiu, mój mąż o córeczce... :laugh: jeżeli chodzi o przeczucia mam takie i myślę zę chłopak ;D a na ostatniej wizycie u ginki powiedziała żę dzidziuś nie chce rozstawić nóżek więc narazie gdyba i nie jest do końca pewna ale wygląda jej to na chłopaka. ;Dco mnie do szczęscia siódmego doprowadza, ale musze jeszcze poczekać :(do 13 września....oby tylko miała rację :laugh:
 
z patryczkiem wlasnie tak mialam pierwsze zblizenie na usg i pokazaly nam sie jajeczka z malym siusiaczkiem teraz jak tylko wchodzimy do gabinetu na usg to prosimy aby nie zdradzal plci chodz jak sie pokaze no coz... nie bedzie niespodzianki
 
a mnie sie marzy dziewczynka, i chyba calej mojej rodzinie też. Ale w naszej rodzinie same chlopy się rodza!! Na wojnę idzie czy co ?
Ale po cichu myślę ze może się udało. Też nie chce wiedzieć wcześniej, przynajmniej do samego końca będę mieć nadzieję ze to dziewczynka.

 
ja tak pocichu myśle o chłopczyku fajnie miec starszego brata no ale czuje jednak ze to będzie dziewczynka nawet lekarz jak byłam na 2d usg powiedział ze co coś na dziewczynke wygląda dzidzi wydaje mu sie ze to były wargi sromowe alllllllleeeeeeeeeee......to mogły być też jąderka ja jeste w 14tygodniu............................POZDROWIENIA DDDDDLA MAM LUTOWYCH / przyszłych/
 
mi w 58 % wyszedł chłopak ale przy niektórych pytaniach to o mało nie spadłam z krzesła ;D
aha kobitki jak nie znacie odpowiedzi na jakies z pytań to zostawcie je lepiej bez odpowiedzi niż miałybyście szczelać...życzę dobrej zabawy 8) ;)
 
reklama
ha, niezla zabawa,
Wyszło mi że dziewczynka na 65%, ale jak czytam powody dlaczego to pękam ze smiechu :laugh:
a może jednak się sprawdzi.
___________________________________________________________________________________





 
Do góry