reklama

Na jaki film z mężem?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez MamaMałgo, 2 Luty 2015.

1. MamaMałgo

MamaMałgo Aktywna w BB

Dziewczyny, polećcie proszę jakiś film, na który moglibyśmy się wybrać z mężem? Mała już chętniej zostaje z dziadkami i chcielibyśmy czasem gdzieś wyskoczyć tylko we dwoje. Co teraz grają/będą grać? Ja lubie wlasciwie każdy rodzaj filmów, z wyjątkiem musicali ;)

2. janslu

janslu Administrator Członek załogi

A mogę jako tata?
    Na ekranach jest kilka oskarowych pewniaków. Jako tata polecam ogromnie BoyHood (jeśli grają go gdzieś w Twojej okolicy, a nie widziałaś).

[video=youtube;VCefSL9OZPo]https://www.youtube.com/watch?v=VCefSL9OZPo[/video]

To wyjątkowy film - nagrywany przez 11 lat, więc aktorzy starzeją się w miarę upływu czasu. Niezwykłe kino, ale uważaj, bo niewiele się w nim dzieje - po prostu płynie życie, widzimy najważniejsze chwile z kolejnych lat i obserwujemy jak dzieci stają się dorosłe. Dla mnie - taty 15 latka, bardzo, bardzo wzruszające. Ale opinie na temat tego filmu są skrajne i podzielone.

Poza tym - Birdman - ambitne kino, niezwykłe zdjęcia, historia wystawienia sztuki na Broadway przez aktora z Hollywood, który najlepsze swoje role ma dawno za sobą. Kandydat numer 1 do filmu roku - zasłużenie.

No i Whiplash - o tym, jakie są koszty osiągania mistrzostwa. I do czego może się posunąć "mistrz", żeby to mistrzostwo spróbować wydobyć z 19 letniego dzieciaka. Poruszające kino i świetna muzyka jazzowa.

3. reklama
  4. wesolutka85

wesolutka85 Mamusia Gwiazdki i Sasanki

polecam "Teoria wszystkiego" - biograficzny, ze świetną grą aktorską :)

Poleć forum