reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

na kłopoty maluszków najlepsza jest wrześniowa porada...

reklama
A ja karmie tylko piersia i daję tylko wit d3 Vigantoleltten 500. jedna tabletke dziennie. I nie zapominam o niej bo na opakowaniu tak jak na pigułkach "anty" sa dni tygodnia ;D ;D
 
Joanka ja równiez jestem z Tobą i Krzysiem przesyłam wam mnustwo pozytywnej energii

Mikołaj ma troszke podobny problem ponieważ w główce mojego synka są dwa wodniaczki podtwardówkowe  jeden ma 4milimetry a drógi 6,5 na USG stwierdzono także torbiela ale tym ostanim lekarz wogole kazał mi się nie przejmować bo to nic poważnego i w ciągu paru miesięcy się samo wchłonie a o wodniaczkach mowił ze jak mały bedzie brał tabletki to wodniaki znikną

Ja cały czas karmie piersią i również daje Vigantol 2 krople czasem wpadną 3

Trzymajcie się ciepło i głowa do góry bedzie dobrze
 
Gabi ciesze się że tak optymistycznie lekarze wypowiadają się na temat zdrówka Mikołajka. Masz rację bedzie dobrze. Grunt to pozytywne nastawienie. Trzymamy kciuki za Mikołajka a Łukasz i Kuba przesyłają Mu całuski

 
Joanko ja też się przyłączam do postów dziewczyn, i mocno trzymam kciuki za Krzysia :)
Napewno wszystko będzie dobrze, my z Kubusiem tez mieliśmy troszkę problemów, ale wszystko dobrze się skończyło
i mocno wierzę ze tak bedzie i w Waszym przypadku !!!
Gabi czytałam wczęsniej o kłopotach jakie miał Mikołajek i berdzo się ciesze z takich optymistycznych widomości.
Wrześniowe dzieciaki są silne i wszystko co złe pokonają!!

na marginesie: ja daję cebion multi (3 kr), cebion (5) i vigantol (2) i też czasem wpadnie 3 ;D ;D
 
Aniulka pisze:
Gabi ciesze się że tak optymistycznie lekarze wypowiadają się na temat zdrówka Mikołajka. Masz rację bedzie dobrze. Grunt to pozytywne nastawienie. Trzymamy kciuki za Mikołajka a Łukasz i Kuba przesyłają Mu całuski

nieeeee nooo
Aniulka !
Ciągle "wypowiadasz" moje słowa zanim zdążę je napisać :p ;) :D
 
Ja karmię sztucznie i podaję Vigantol 2 kropelki i Cebion 2x5 kropelek. Nam pediatra powiedział że Cebion Multi to zaczniemy podawać od 5 miesiąca. Co lekarz to teoria ;D
 
Gabi ciesze sie, ze obejdzie sie bez zabiegu i wystarcza tabletki, trzymam kciuki ;D

malej podajemy 1 kropelke wit D3
poza tym ja lykam materne, wiec mala ma witaminki w mleczku ;D
 
reklama
DZIEWCZYNY POMÓZCIE MI!!
JA ZWARIUJE...

Właśnie była u mnie położna (trzecia wizyta i na szczęście ostatnia), i powiedziała mi że moja Julka ma ZA MAŁĄ GŁOWĘ ??? Bo ma 40 cm, a w trzecim miesiącu powinna miec tyle co w klatce piersiowej (44 cm) ??? Kazała mi natychmiast udac sie do neonatologa, bo może być jakis niedorozwój czaszki ??? i mam zrobić usg przezciemiączkowe ???

Dziewczyny słyszałyście coś o tym ze moze być głowa za mała ???
W necie nic nie moge znaleźć, a do neonatologa dopiero na 18 mam, umre do tego czasu...
Napiszcie prosze jak cos wiecie
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 
Do góry