reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na którym boku spałyście w czasie ciąży bliźniaczej?

Marteczka11

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
36
Hej dziewczyny,
Jestem w ciąży bliźniaczej i co dnia zastanawiam się czy moje dzieciątka mają się dobrze, czy im czymś nie zaszkodziłam. Ostatnio zastanawiam się na którym boku powinnam spać, czy może na plecach. Jestem w ponad 9 tygodniu ciąży. Jak było u Was?
 
reklama
reklama
Czekamy aż samo się zacznie:) chyba prawie zawsze wcześniej, najlepiej ponoć do tego 37 tc wytrwać ale sama nie wiem jak to bedzie;)z tymi bliźniakami to wielka niewiadoma:)
Bo się tak właśnie zastanawiam jak to będzie, ale 13 tc to trochę za wcześnie zaczynać rozmowy o porodzie :) Poczekam jeszcze i będę rozmawiała z lekarzem jak on to widzi.. Zauważyłam też, że ciążę bliźniacze często kończą się cc..
 
Współczuję przeżyć, ale nie wolno nam cały czas żyć przeszłością i o tym rozpamiętywać. Ja jestem po dwóch poronieniach - obecnie 20 TC i synuś :)

kochana, na wczesnym etapie nie możesz nic więcej zrobić niż uzbroić się w cierpliwość, być dobrej myśli i wierzyć że wszystko będzie w porządku.
Nim się obejrzysz, będziesz na podobnym etapie co ja :)
Dziękuję Dmalw, A w którym jesteś miesiącu?
 
Bo się tak właśnie zastanawiam jak to będzie, ale 13 tc to trochę za wcześnie zaczynać rozmowy o porodzie :) Poczekam jeszcze i będę rozmawiała z lekarzem jak on to widzi.. Zauważyłam też, że ciążę bliźniacze często kończą się cc..
Bo to też zależy jak dzidzie się ustawią a tego nie wiadomo bardzo dlugo:) Ja jeszcze na tym etapie czekam aż druga się przekręci. I czy to pierwszy poród w sensie czy juz rodziłaś sn. I pewnie też jak Ty sama byś chciała;)
 
Bo to też zależy jak dzidzie się ustawią a tego nie wiadomo bardzo dlugo:) Ja jeszcze na tym etapie czekam aż druga się przekręci. I czy to pierwszy poród w sensie czy juz rodziłaś sn. I pewnie też jak Ty sama byś chciała;)
Ja mam za sobą dwa porody naturalne i w sumie nie narzekałabym gdyby i teraz był sn, bardzo szybko doszłam do siebie, ale biorę dwie opcje pod uwagę, żeby nie było rozczarowania. Maluszki to dwie dziewczynki? 😀 W którym tc zdradziły płeć?
 
Ja mam za sobą dwa porody naturalne i w sumie nie narzekałabym gdyby i teraz był sn, bardzo szybko doszłam do siebie, ale biorę dwie opcje pod uwagę, żeby nie było rozczarowania. Maluszki to dwie dziewczynki? 😀 W którym tc zdradziły płeć?
Tak 2 dziewczynki, w 14 tc:) tak to ja podobnie:) chciałabym sn bo mam dobre doświadczenia no ale wiadomo już lekarze tam zdecydują jak się coś będzie działo ;) w tych bliźniaczych robi się też chyba częściej cc bo taka trudna ciąża w sensie częściej jest łożysko przodujące nadciśnienie cukrzyca itd ale to chyba trzeba mieć jakieś predyspozycje a jak nie miałaś tego w poprzednich ciążach to czemu teraz;)
 
Tak 2 dziewczynki, w 14 tc:) tak to ja podobnie:) chciałabym sn bo mam dobre doświadczenia no ale wiadomo już lekarze tam zdecydują jak się coś będzie działo ;) w tych bliźniaczych robi się też chyba częściej cc bo taka trudna ciąża w sensie częściej jest łożysko przodujące nadciśnienie cukrzyca itd ale to chyba trzeba mieć jakieś predyspozycje a jak nie miałaś tego w poprzednich ciążach to czemu teraz;)
Cukrzycę typu 1 mam od 11 lat, więc chociaż to mi nie ' grozi' w ciąży 😅
To bliźniaczki jedno czy dwujajowe?
 
reklama
Do góry