reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

na łyso czy nie

elusia79

mama Fabianka i Kamilka
Dołączył(a)
12 Lipiec 2005
Postów
686
No własnie jak wolicie kobitki, gdy wasi męzczyźni sa tam wygoleni czy raczej wolicie gąszczyk??? Ja powiem szczerze że wolę przystrzyżone na króciutko ::). A jak jest u was??/

A w odwrotna stronę czy wasi męzczyźni wolę na łyso czy nie???
 
reklama
Ja tam lubie facetow z wlosami, a szczegolnie na klacie ;D. Nigdy nie podobali mi sie mezczyzni nieowlosieni, poniewaz kojarzyli mi sie zawsze z niedorosnietymi chlopcami ;D i chyba facet, ktory sie tam goli to dla mnie troche zniewiescialy, bez urazy ;)
 
zgadzam sie z przedmowczynia ;) bez wlosow to jakos tak... jakos pacholeciem mi traci :) na glowie wlosow moze nie miec, nawet mile widziane, ale ponizej szyi baaaardzo chetnie..

a co do drugiej czesci to zalezy kiedy.. jak nie mam czasu na zabawy w dokladna depilacje to jade po calosci, co zreszta lubie, i ojciec mojego syna tez ;) w ogole jakos chyba panom sie to podoba, nie uwazacie?
 
No mojemu 'panu" bardzo sie podoba tak zupełnie nic włosków, i słyszałam że większości męzczyznom sie tak podoba. Chociaż wiadomo są różne upodobania, ale ja na to bym nie wpadła że może sie tak na łyso podobać dopóki męzuś mi tego nie uświadomił.
::)
 
hm...na łyso? facet? nie.zdecydowanie musi mieć troche włosków. przyznam że kiedyś zafundowałam mężowi depilacje ;D ale ani mnie, ani jemu się to nie podobało.

a jesli chodzi o tą drugą stronę,to mój mąż uwielbia jak jest "tam pusto" :D
 
mój lubi i tak i tak, zależy, nie lubi tylko tego czasu pomiedzy gdy jest jeżyk bo w tedy go kłuje ;D
A ja bym bardzo chciała żeby ten jego kącik był łysy, ale nie chce się zgodzić i od początku mi powiedział że nigdy tego nie zrobi :(
 
reklama
a mój mąż jest z serii tych owłosionych i kiedyś też mi się to fuj wydawało, ale teraz nie wyobrażam sobie żeby było inaczej:)
TAM ogoliłam go kiedyś maszynką przy okazji i to był błąd, gładki był przez 1 dzień a potem jak mu zaczęły włosy odrastać to go swędziało i w ogóle był zły:p

ale ja sama to tylko na łyso:) kiedyś wrócił po tygodniu z delegacji a ja się nie ogoliłam i powiedział że wyglądam jakby mnie muszki obsiadły:p
 
Do góry