reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na początek....

reklama
marul to chyba tak się obraża specjalnie...
Obrazony mężczyzna to najlepszy sposób na zinteresowanie soba kobiet(y). A mnie najbardziej interesuje co z tym tokajem, bo jakoś zniknął z pola widzenia a chyba jeszce nawet nie został otwarty...
Czekamy...
 
Irlandia pisze:
marul to chyba tak się obraża specjalnie...
Obrazony mężczyzna to najlepszy sposób na zinteresowanie soba kobiet(y). A mnie najbardziej interesuje co z tym tokajem, bo jakoś zniknął z pola widzenia a chyba jeszce nawet nie został otwarty...
Czekamy...

Picie Tokaja Aszu 5 na polanie to kpina... chyba zrozumiał że popełnil błąd i ruszył za Węgierką :)
 
Hej Dziewczyny, dajcie mu spokój bo się ofuczy i nic nie napisze, a nawet ja jestem ciekawa co z tą Węgierką ;) :) ;D
 
reklama
Do góry