reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na początek....

Irlandia pisze:
Dobrze, że znów w sierpniu jesteśmy, bo mi się biednej Węgierki juz żal robiło...
A Ty się marul honorem za innych nie unoś! Wystarczy, że mój Adam się uniesie... z fotela po obiedzie i talerza nie wyniesie...  ;D
Coś nie w temacie ???
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
 
reklama
monika1313m pisze:
całowała i całowała.............tors mu się lekko wypręzył ......ups przepraszam ale mam ochotę dokończyć
a niby dlaczego tors miałby się wyprężać? hęs?
możesz dokończyćjak chcesz, ale wtedy nigdy się nie dowiecie co było dalej ;P
 
Irlandia pisze:
No i nam się marul obraził...
Niedobrze!
Dziewczyny musimy trochę odpuścić, bo już nic się nie dowiemy... A ja chcę wiedzieć CO Z TYM TOKAJEM ???
no popatrz...a to sa zwierzenia o Węgierce... :p

a marul to chyba na poczekaniu to wszystko wymyśla.... bo jakby CHCIAŁ to by juz dawno nam się zwierzył!
 
"Podsyciła moje chucie widokiem swego alabastrowego ciała, skusiła usta wiśniowymi ustami i... wyjęla z kieszeni nóż. Grożąc odebraniem mi życia przetrząsnęła kieszenie.. za krzakami zamajaczyła w księżycowej poświacie sylwetka dzikiej gęsi na którą (nie bacząc na grożące mi niebezpieczeństwo) wskoczyłem i odleciałem... lotem do Polski bliżej  ;)
Tylko POLKI mają najwięcej "witaminy"  :p :p :p ;D
 
minozka pisze:
a marul to chyba na poczekaniu to wszystko wymyśla.... bo jakby CHCIAŁ to by juz dawno nam się zwierzył!

no oczywiście, że wymyśla! Myślałam, że to jest jasne od początku także dla Was... :) A tak swoją drogą to Marul nigdy by się nie zwierzył, bo jest najbardziej zamkniętym w sobie człowiekiem jakiego znam
 
reklama
Mimozka to ja się dołączam i dodatkowo propnuję się obrazić NIEODGNIEWALNIE! Houk!

A tak wogóle to miały być "Zwierzenia" a nie "Wymysły", marul nie spisujesz się...
 
Do góry