reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na pogodę i niepogodę czyli pomysły na zabawy z maluchami

Kroma ja już Ci pisałam, że M. Tela i u nas na topie hehe....
Oj mini mini to oczywiście hit i ich pisenki... u nas kaczuchy to jedynie łapki i skrzydełka, a że dawno jej nie puszczałam ;-) to i pewnie zapomniała.
Moriam ja znalazłam samą piosenkę wpisałam w google i mp3 mi tylko wyskoczyło, a jak się tańczy to teściowa pokazała. A i może się skusze na te portugalsku.....tylko musiałabyś mi napisać jak się to czyta i śpiewa ;-)....jeśli chodzi o filmiki to cały czas próbuję ją nagrać, a to moje małe jak już zobaczy aparat to udaje, że kwiatki wącha ;-)
 
reklama
kroma, Arki noego jeszcze mu nie puszczałam, może mu się spodoba bo też generalnie tańczy do wszystkiego co usłyszy :-D a twoje łobuziaki są the best :tak:

moriam, do veo veo też Patryk musiał "dojrzeć" ;-) a teraz macha tak łapką z jednym paluszkiem do nonono :rofl2: przy kaczuszkach u nas są łapki i takie niby skrzydełka ale kuperka niet, chociaz to dziwne bo do wszystkiego innego właściwie tylko dupką kręci :laugh2:

sarisa
, to widze, że kaczuszki mogliby razem zatańczyć :-D no i nagrać u nas to graniczy z cudem :baffled:
 
Moriam proszę linka do tej piosenki ;-)
WRZUTA - My jesteśmy małe orzeszki laskowe - mp3
i mogę tle napisać, że jak śpiewa o orzeszku to kółko z paluszków pokazujesz, potem, że czapeczki brązowe na głowie. Sukieneczki nowe to łapiesz się za sukieneczke i i machasz na Tobi, potem jest hop hop więc podskakujesz i potem się kręcisz wkoło......i tyle ja mojej pokazuje póki co..
 
Kroma takie piosenki to moja teściowa zna.........a ja sie potem muszę głowić, żeby ją znaleść i się nauczyć hhahaha
 
sarisa -dzieki! z tym czytaniem po portugalsku to moze byc ciezko:) na probe masz jedna piosenke, tam jest tekst pisany, spiewany i jeszcze pokazane co trzeba pokazywac:)Maura uwielbia:) pokazuje pierwsza zwrotke
Escolinha de Música - 01 - Doidas andam as galinhas - YouTube
jak chcesz, przetlumacze:)

Roxanka- no i mam:) veo veo jest nowym hitem! na zmiane z woogie boogie teraz leci.
Ja zaczynam troche stopowac te piosenki, bo mi sie mala uzaleznia:) non stop chce zeby lecialy, nawet jak cos innego robi, nawet jak poza domem jestesmy, tp soe domaga:)
 
Ja dlatego już Amelce specjalnie nic nie puszczam:no:.Wciąż mam świeżo w pamięci "fazę Africa Simona"- to była masakra,domagała się go non stop:no:.Teraz tylko raz dziennie ma "Jaka to melodia"- tam się może wyżyć,a od mojego kompa- z daleka:-D.
Za to staram się sama jej dużo śpiewać:zawstydzona/y:- oczywiście nie przy świadkach;-):-p
 
reklama
moriam, hahah a nie mówiłam że przyjdzie czas na veo veo :-D

happy, u nas też jaka to melodia jest hitem, tylko że Patryk najbardziej lubi moment jak wszyscy biją brawo :rofl:


My dużo puszczamy muzyczki, rano i wieczorem lecą płyty z dziecięcą muzyką, które kupiłam razem z jakimiś gazetkami. W ciągu dnia czasem coś w tv, a czasem na youtubie słuchamy. W samochodzie też słuchamy troche radia normalnego a troche dziecięcego ;-) Nawet w żłobku Patryk się domaga muzyczki, ale tym to ja się nie martwie. Bardziej przeraża mnie oglądanie tv :sorry2:
 
Do góry