reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na pogodę i niepogodę czyli pomysły na zabawy z maluchami

no to i my sie uzalezniamy, mialy byc tylko po angielsku ale te piosneki sa superanckie, tylko tanczyc ma malo miejsca bo zaraz za buirkeim lozko stoi,
roxanka a jakie ty piosenki angielskie puszczasz, bo bym Patrykowi tez z checia urozmaicila repertuar
 
reklama
Roxi,oczywiście,że "brawo" w JTM to "wisienka na torcie";-):tak::-D- u nas tak samo:laugh2:
Co do TV,na razie Amelki nie interesuje zbytnio tak w ogóle.Owszem,ma ulubione reklamy,nie do uniknięcia.Ale np. bajeczki szybko ją nudzą- więc nie włączam.Ma jeszcze czas na nie,jeszcze się i tak naogląda:baffled:.
Nie uniknie się tego,chyba,żebym pozbyła się telewizora z domu,ale na razie wolę ją trzymać od nich jak najdalej.Właśnie żeby zbytnio się nie przyzwyczaiła.
 
Nawiązując do dyskusji na "Zakupowym....".
Pomyślałam sobie,że jak boimy się jeszcze ciastoliny itp.,zeby dziecko się nie najadło,to może masa solna????Z barwnikami spożywczymi np.?(pewnie zaraz pojawią sie w sklepach te do jajek:tak:.Takie cos ,nawet jak dziecko weźmie do buzi,to krzywdy sobie nie zrobi.A śmiem twierdzić,ze zaraz wypluje,bo "błeee";-):tak::-).Nie pamiętam dokładnie proporcji (może Alicja podpowie????),ale zdaje mi się,że tyle samo soli,co mąki,plus woda.
 
o masa solna to rzeczywiście fajny pomysł :laugh2: tylko ja bym o dokładnie proporcje jednak poprosiła, bo niestety ale ciemna w tym temacie jestem :sorry2:
 
reklama
Do góry